Jak wybrać auto na ślub?

Ślub jest jednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu. Z tej okazji wszystko powinno być cudowne. Na dodatek o ogromie sprawunków powinno się pomyśleć znacznie wcześniej. Np. upragnioną salę na zabawę weselną w chętnie wynajmowanym miejscu, a także termin w którym ksiądz udzieli sakramentu małżeństwa należy rezerwować co najmniej rok wcześniej.

Limuzyna
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Po radosnych zaręczynach i zakomunikowaniu owej nowiny rodzinie i przyjaciołom, przed parą narzeczonych piętrzy się olbrzymie zadanie do wykonania. Na wstępie trzeba dowiedzieć się jakimi wolnymi terminami dysponuje parafia, w której ma odbyć się ślub, oraz czy data ta znajdzie pokrycie z dostępnym terminem wybranej sali na wesele oraz zespołu muzycznego. Kiedy owe daty się zbiegną wówczas można wyznaczyć dzień, w którym odbędzie się uroczystość. A to dopiero początek – pozostało jeszcze morze rzeczy do zarezerwowania.

Wszystko związane ze ślubem powinno być cudowne i wzniosłe: suknia panny młodej, garnitur pana młodego, ozdoby kościoła i sali weselnej, a nawet zaproszenia ślubne – najlepiej gdy zaprojektuje je sama Para Młoda. Pośród tych wszystkich planów, ustaleń i rezerwacji mężczyzna ma nie wiele na swojej głowie.

Zachęcamy – naciśnij tutaj notariusze toruń i przenieś się na inną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie świeże i fachowe artykuły.

Ale jest jedna rzecz, którą to pan młody przygotuje perfekcyjnie – wynajem eleganckiego samochodu, który uprzyjemni drogę do kościoła, a po ceremonii do domu weselnego.

prorent

Jakie auto pożyczyć na ślub?
O tym jakie auta można wypożyczyć na ślub warto poczytać w sieci. Pary Młode chętnie chwalą się swoimi upodobaniami i wyborami . Wynika on zasadniczo z gustu. Są osoby, które uwielbiają stare samochody, inni zaś postawią na elegancką limuzynę bądź zupełnie nowy, prestiżowy model samochodu popularnej marki. Bardzo dużo zależy od stylizacji oprawy ślubnej wybranej przez Młodą Parę. Do stylizacji retro najlepiej będzie wybrać auto reprezentujące minioną epokę, z kolei do nowoczesnego stylu zdecydowanie lepiej dopasuje się innowacyjna linia auta.

Super nowoczesną linią i niebywałą elegancją z pewnością może się poszczycić Chrysler 300c. Ten model , w kolorze białym, przyozdobiony gustownymi dekoracjami wprawi w zachwyt wszystkich gości.

Natomiast w klimat retro doskonale wpisze się Chrysler PT Cruiser lub klasyk – Citroen DS. Jest to jeden z najpiękniejszych klasyków motoryzacyjnych, które powstały w Europie. Cena wynajęcia wyjątkowego auta na ślub to ok 100 zł/h. Wszystko jednak zależy także od modelu oraz marki samochodu.