Jakie akcesoria najlepiej pasują do komórki? Czy lepsze jest etui czy folia?

Jak powinien wyglądać telefon? Pytanie zdaje się banalne, lecz tak naprawdę jest bardzo zasadne, szczególnie, że aktualnie każdy ma telefon, a raczej smartfon.

wiedza
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

folia na telefon
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com

Różne są typy telefonów nowej oraz starszej generacji, ale każdy z nich ma z pewnością wygląd, który będzie podobał się bardziej lub mniej. Jednak telefony są dość podobne, więc wiele osób pragnie mieć tego rodzaju model, jaki będzie odpowiednio spersonalizowany. Co warto wybrać: etui kancelarii (polecamy więcej na temat) folię ochronną?

dron
Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z bardziej ważnych elementów wyposażenia komórki, jaki wpływa na jego bardziej ciekawy wygląd, jest etui. Ten pokrowiec na telefon ochrania przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz mocniejszymi urządzeniami. Tego typu wybór jest zależny od gustu i indywidualnych preferencji, jednakże dobrze też pomyśleć, czy istotną są wyłącznie względy estetyczne lub także funkcjonkancelarią (polecamy czytaj resztę pod adresem)e. Jeżeli nie chcemy etui to bardzo dobrą alternatywą jest folia na telefon.

Prezentują się fajnie, także ochraniają przed rysami i pozostałymi uszkodzeniami. Zakupując folię dobrze jednak się zastanowić, jaki jej rodzaj będzie najlepszy. Do wyBoru mamy rodzaje ochronne matowe oraz błyszczące. Pierwsze nie wyglądają jakoś świetnie, choć to jak wiadomo kwestia gustu, lecz jednocześnie nie pozostawiają wielu odcisków palców. Folie błyszczące lepiej zaś pasują do najbardziej nowoczesnych smartfonów.

Kupno folii nie jest kłopotem, gdyż takie akcesoria na komórkę są w wielu sklepach, gorzej jest z jej założeniem. Dosyć często pojawiają się pęcherze powietrza, które mają negatywny wpływ na wygląd ekranu. Przed zastosowaniem folii musimy wyczyścić ekran telefonu dość miękką ściereczką a także specjalnym płynem do czyszczenia.