Jak zrobić by nakłonić głodomorów do odwiedzenia swojego lokalu

Posiadasz lokal gastronomiczny w atrakcyjnym miejscu, ale najzwyczajniej nie jesteś w 100% zadowolony z ruchu? W takim razie to znaczy, że albo jedzenie jest w dalszym ciągu dalekie od ideału bądź po prostu jest za drogie. Choć trzeba wymienić także trzeci powód. Może Twój lokal nie jest odpowiednio widoczny? Powinien rzucać się bardziej w oczy, choć oczywiście w żadnym razie nie można wychodzić z założenia, iż wielka ekspansja jest czymś OK. Trzeba znaleźć tzw. złoty środek. Trzeba porozglądać się za takimi metodami, które są skuteczne, lecz nie psują krajobrazu.

naklejka na samochodzie
Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałe są szyldy reklamowe – może przed miesiącem poznałem wspaniałą agencję reklamową z miasta Kraków, która wykonuje tego typu szyldy za w sumie nieduże pieniądze (jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj: strona o szyldach reklamowych). Chociaż tak czy siak wcale nie jest powiedziane, że zbyt wielkie oszczędzanie na szyldach ma sens. Moim zdaniem porządny szyld powinien jakby nie patrzeć swoje kosztować. Jednak nie chodzi o wielkie pieniądze, a więc spokojnie. W Sieci odnajdziesz namiary na działającą w Krakowie agencję reklamową, która świetnie potrafi się wywiązać ze swoich obowiązków służbowych!

Szyld to podstawa, ale należy również coś na nim zamieścić. A co lubią niemalże wszyscy ludzie? Oprócz smacznego jedzenia uwielbiają promocje. A więc jeżeli szyld reklamowy będzie coś ciekawego przedstawiał, to nie sądzę, aby powiększenie ilości klientów było czymś niemożliwym. Szczególnie, że mam długoletnie doświadczenie w temacie promocji lokali restauracyjnych, więc wiem o czym mowa.

Jeśli ten artykuł jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis e pit krok po kroku, w którym są tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Chcę także napisać o w sumie niemalże darmowej metodzie reklamy. Knajpy z jedzeniem, ale w sumie nie tylko.

A więc godne rozważenia jest oklejenie własnego samochodu (rozwinięcie tematu w tym miejscu: oklejanie samochodów kraków). Jeśli jeździmy trochę po mieście, możemy mieć 100% pewność, że nasz wóz będzie rzucać się w oczy. W szczególności to się tyczy takich trochę mniejszych miast. Można śmiało powiedzieć, iż oklejanie samochodów jest dosyć tanie, a jednak efektywne. Jednakże mała uwaga: tego typu samochód nie powinien być rupieciem, musi być zadbany, chociaż naturalnie bez przesady. Do tego, kierujący nim nigdy nie powinien poruszać się jak wariat. Żywię nadzieję, że szyldy promocyjne oraz oklejanie aut nie są obecnie czymś całkowicie obcym dla Ciebie.