Jak zmienić wygląd swojego samochodu bez potrzeby jego wymiany?

Samochód to najczęściej duża inwestycja, dlatego też pragniemy aby wszystko funkcjonowało sprawnie przez jak najdłuższy okres. Nie ma w tym dlatego niczego niezwykłego, że wygląd pojazdu może przestać się nam podobać. Jeżeli chcemy w jakiś sposób go zmienić, nie musimy od razu nabywać nowy, ponieważ na rynku funkcjonują firmy, które wspomogą nas w zmianie prezentowania się auta bez inwestowania dużej sumy pieniędzy. Jak zmienić auto przy użyciu naklejek?

reklama na autobusie
Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze możemy przyciemnić szyby. Po takim kroku karoseria wygląda dużo korzystniej.

Zaciekawił Cię nasz wpis? To świetnie! Nowe tak samo atrakcyjne wątki znajdziesz pod poniższym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg (http://www.skupwozkow.com.pl/).

Nasuwa się pytanie, czy tego rodzaju zabieg jest legalny. Jeśli właściciel auta ma taką ochotę, jak najbardziej może to wykonać. Są jednak wytyczne, których należy trzymać. Przednia szyba musi przepuszczać światło w 75%. Natomiast boczne – 70%. Nie ma konkretnych wymagań co do pozostałych szyb. Jeśli przepuszczalność jest niższa, auto nie przejdzie przeglądu. Można także dostać karę od policji w trakcie kontroli drogowej.

Pierwszym krokiem jest poproszenie kierowcy o odklejenie folii – kiedy się nie zgadza otrzymuje mandat, a w dodatku może mu zostać odebrany dowód rejestracyjny. Absolutnie zabronione jest przyklejenie folii lustrzanych, które mogą oślepiać pozostałych kierowców i doprowadzać do wypadków. Ten element zmiany wizerunku pojazdu ma swoich zwolenników i przeciwników. Z całą pewnością dużym plusem jest fakt, że za pomocą folii samochód mniej nagrzewa się podczas wysokich temperatur, natomiast zimą mniej intensywnie traci ciepło. W dodatku jest to doskonała ochrona przed złodziejami, ponieważ zupełnie nie widać, co jest wewnątrz. Prócz tego można również instalować w folie antywłamaniowe, które utrudniają rozbicie szyb. Następną metodą zmiany wyglądu samochodu jest zmiana jego koloru przy pomocy folii. Rozstrzygnięcie jest o tyle dobre, że nie jest ono wykonywane na stałe i w dowolnej chwili możemy zmienić kolor lub powrócić do bazowego.

W dodatku folia jest traktowana jako swoistą ochronę lakieru.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do kolejnej strony, na której wyszukasz szczegółowe artykuły – kliknij w link agencja graficzna wrocław.

W ofercie dostępne są przeróżne wykończenia i kolory. Jeśli wymianę przeprowadzi fachowa firma, będzie ona właściwie niewidoczna. Oferty można bez problemu znaleźć w Internecie, należy określić jakie miasto nas dotyczy (np. oklejanie samochodów Wrocław) i sprawdzić rekomendacje innych klientów oraz upewnić się, że użyte folie będą naprawdę dobrych marek, przykładem, na który należałoby zwrócić uwagę, jest oferta .
Posiadanie samochodu przez wiele lat, może sprawić, że jego wygląd nam się zwyczajnie opatrzy. Wtedy świetnym rozwiązaniem jest nałożenie specjalnych folii. Jest to z całą pewnością tańszy sposób na odmianę wyglądu, niż zakup nowego pojazdu. Dodatkowo kolor oraz wykończenie możemy wymieniać, kiedy tylko mamy na to ochotę.