Jak postąpić, gdy nie posiadamy zdolności kredytowej?

W dzisiejszych czasach bardzo często występują sytuacje, w których potrzebny nam jest nagły zastrzyk gotówki. Rzeczywistość uniemożliwia odkładanie większej ilości środków pieniężnych na jakiś cel, w związku z czym, kiedy pojawia się wyjątkowa okazja prywatna bądź biznesowa, ratujemy się kredytami. Wysokie wymogi stawianie przez instytucje bankowe powodują jednak, że nie każdy posiada zdolność kredytową.

Pożyczka
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W sytuacji, gdy bank odmówi nam udzielenia pożyczki, warto rozważyć pożyczki pozabankowe. Jeżeli posiadamy nieruchomość, w postaci domu, mieszkania, lub gruntu, dobrym rozwiązaniem są prywatna rato (zobacz masz więcej pytań?). Takie pożyczki udzielane są w sposób prosty i szybki, a zła historia kredytowa, posiadane zadłużenia, albo brak zaświadczenia o dochodach nie dyskwalifikują klienta.

Pożyczki pod zastaw mieszkania są nieco wyżej oprocentowane od zwykłych kredytów bankowych, ale jest to rozwiązanie, które jest korzystne zwłaszcza wówczas, gdy bank odmówi udzielenia kredytu. Jeśli chcemy uniknąć wielu formalności, pożyczkę (zobacz pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik) będzie dobrym rozwiązaniem. Wystarczy podpisać umowę, przedstawić oświadczenie o dochodach oraz przedstawić dokument poświadczający własność nieruchomości, by w ciągu zaledwie paru dni otrzymać gotówkę. Więcej na

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK stały się w ostatnich latach wyjątkowo popularnym produktem finansowym, nie tylko ze względu na to, że umożliwiają zaciągnięcie pożyczki osobom posiadającym zadłużenie, ale również dlatego, że dzięki nim firmy mogą w krótkim czasie zrealizować zamierzenia biznesowe – to rozwiązanie jest idealne, gdy zależy nam na krótkim czasie znalezienia dodatkowych funduszy.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK może być wykorzystana na dowolny cel. Jeśli zatem zamierzamy rozkręcić interes, spłacić inne zobowiązania, albo mamy jakiekolwiek inne plany na wykorzystanie otrzymanych pieniędzy, możemy zrealizować swoje pomysły, bez obowiązku tłumaczenia się z nich. Więcej na . Pożyczki pod zastaw mieszkania są dla wielu osób jedyną deską ratunku, coraz chętniej korzystamy z możliwości ich wzięcia, szczególnie, iż instytucje bankowe stawiają wobec klientów coraz bardziej wygórowane wymagania, których większa część społeczeństwa nie jest w stanie spełnić.