Jak kilkoma trikami poprawić wygląd sklepu z ekskluzywną konfekcją dla wytwornych kobiet?

Jeśli jesteśmy w posiadaniu sklepu z luksusową konfekcją, koniecznie musi wyglądać on perfekcyjnie. Przytulne wnętrze zachęci klientki oraz sprawi, iż poczują się u nas dobrze. W jaki sposób kilkoma trikami możemy uczynić sklep odzieżowy jeszcze ładniejszym?

sklep odzieżowy
Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowa sprawa – bezwzględny porządek. Przeszklone witryny łapią kurz, a jasne posadzki szybko się brudzą, ale – niezależnie od dekoracji wnętrza – w naszym sklepie z ubraniami musi panować ład. Kolejna sprawa – akcesoria szklane. Wazony z dekoracją, szklane półki i drzwi w zestawieniu ze światłem nadadzą wnętrzu ciepła i dobrego światła, a dodatek kontrastowych akcesoriów (pufa, czarne wieszaki, zastawa, kawiarka) spotęgują wrażenie luksusu.

Ogólnie wnętrza o przeciwstawnych barwach, bez feerii barw tylko stonowane, będą robiły lepsze wrażenie. Jeżeli wybieramy drzwi ze szkła, okucia do drzwi szklanych też muszą być odpowiednio dobrane. Dobrze jest zdecydować się na chromowane albo niklowane. Kiedy wybierzemy coś w kolorach srebra, łatwiej będzie dopasować inne akcesoria. Przykładowo – duże lustra przemysłowe. Lustra są przecież bardzo istotnym elementem całego salonu, ale mają także kilka dodatkowych ról – optycznie powiększają pomieszczenia i duplikują przedmioty, na jakich nam zależy.

Duży kwiat w naszym sklepie postawiony w ten sposób, by odbijał się w lustrze sprawi, iż będzie trochę bardziej zielono, a powszechnie wiadomo, że kolor ten miło się kojarzy i sprawia, że oczy odpoczywają. Lustra przemysłowe jak wiadomo także mogą wizualnie wyszczuplać i dodawać centymetrów, więc dobrze o tym pamiętać. Ustawienie lustra pod pewnym kątem nawet w niewysokim wnętrzu pozwoli klientkom oglądać całą posturę. Zwróćmy uwagę, żeby nasze lustra tworzyły jednolitą taflę. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i innych powierzchni jak półki czy lustra to praca, którą można wykonać w warunkach amatorskich, ale uszkodzenie szyby nieumiejętnym doborem produktów czy narzędzlustra (sprawdź http://www.krypton.wroclaw.pl/)e może się przytrafić. Usuwanie rys ze szkła warto zlecić profesjonalistom – . lustra (więcej w serwisie)

moda damska
Autor: Axami
Źródło: Axami
Pamiętajmy o tym, że pomimo że żadna klientka nie powie, że podobają jej się okucia do drzwi szklanych, jakie mamy w salonie, wszystkie elementy – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składały się na całokształt i tworzyły spójny obraz sklepu.