Apple to wspaniała marka!

Apple niejako zmieniła nasz świat! Wiadomo: bardzo duże kontrowersje wzbudza owy koncern, przede wszystkim dlatego, że w XXI wieku ludzie aż tak bardzo powariowali na tle technologii, iż najzwyczajniej prowadzą pomiędzy sobą wojenki. No wiadomo: pewni ludzie wychodzą z założenia, że akurat Apple jest dla wszelkiego rodzaju lansiarzy – jednakże trudno w taki sposób podchodzić do dziecka Steve`a Jobsa, bo produkty marki Apple no jakby nie patrzeć są czymś nieco więcej, niż tylko sposobem na tani lans.

Continue reading “Apple to wspaniała marka!” »

Zarządzanie dokumentacją techniczną fundamentem każdego realizacji

Żaden skomplikowany jak i mniej złożony projekt nie będzie w stanie obyć się bez odpowiedniej i profesjonalnie przygotowanej kartoteki technicznej. Wyjątkowo często sukces konkretnego przedsięwzięcia jest w oczywisty sposób uzależniony od istnienia takiej dokumentacji, do której w każdym momencie istnienia projektu mamy możliwość się odnieść i uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Continue reading “Zarządzanie dokumentacją techniczną fundamentem każdego realizacji” »

Nasz smartfon wymaga nie tylko właściwego użytkowania ale też ochrony

Smartfony i nawet starsze aparaty dotykowe okazują się niestety urządzeniami delikatnymi. Tyczy się to szczególnie ich najważniejszej części, a więc ekranu. Wyświetlacz bez trudu zarysować lub uszkodzić.

Continue reading “Nasz smartfon wymaga nie tylko właściwego użytkowania ale też ochrony” »

Etui na telefon – świetny sposób na zabezpieczenie Twojej komórki przed rozlicznymi uszkodzeniami

Kilka miesięcy temu obchodziły swoje czterdzieste trzecie urodziny i choć to dość „młody” wynalazek, udało mu się już zmienić nie tylko rynek, ale także całą naszą rzeczywistość.

Continue reading “Etui na telefon – świetny sposób na zabezpieczenie Twojej komórki przed rozlicznymi uszkodzeniami” »

Problemy komputerowe jak i skąd czerpać wiedzę na temat embadded

W obecnych czasach wystarczy posiadać dostęp do Internetu aby zaśmiecić sobie komputer. Ilość szkodliwego oprogramowania w sieci jest bardzo duża, że nie musimy nawet zaglądać na żadne niebezpieczne strony www. Każdy z nas kto myśli, że jego ta sytuacja nie dotyczy, gdyż posiada nowy system antywirusowy, niestety jest w błędzie. Praktycznie każdego dnia ktoś tworzy kolejne wirusy, konie trojańskie oraz inne szkodliwe programy, które mogą narazić nasz komputer na niesprawne działanie lub atak z zewnątrz. Bywa, że nie należy podejmować się naprawy czegoś, na czym się nie znamy, gdyż możemy spowodować jeszcze większe uszkodzenia.

Continue reading “Problemy komputerowe jak i skąd czerpać wiedzę na temat embadded” »