Czy Warszawa to opłacalne miejsce na inwestycje?

Dynamicznie rozrastający się rynek nieruchomości przyciąga nowych biznesmenów, którzy lokują swój dorobek w nieruchomości. Oprócz inwestorów kupują również osoby nie mające doświadczenia na rynku nieruchomościami i nie znające zasad w nim rządzących. Jednakże bardzo często ich inwestycje są na tyle roztropne i mądre, a rozkręcona działalność przynosi oczekiwane profity, iż należałoby zadać sobie pytanie – jak oni to robią?

Continue reading “<br />Czy Warszawa to opłacalne miejsce na inwestycje?” »

Szkolenia sprzedażowe – bardzo dobry sposób na zmotywowanie pracowników do pracy i zagwarantowanie im niezbędnych umiejętności

Aktualny rynek jest konkurencyjny do tego stopnia, iż należy zadbać o to, aby techniki stosowane w określonej firmie odznaczały ją na tle innych marek jak również gwarantowały wymagane korzyści. Świetnym sposobem na skuteczne zwiększenie wyników sprzedaży jest zagwarantowanie pracownikom szkoleń sprzedażowych, jakie wdrążają nowe techniki pracy.

Continue reading “Szkolenia sprzedażowe – bardzo dobry sposób na zmotywowanie pracowników do pracy i zagwarantowanie im niezbędnych umiejętności” »

Zobaczmy czy w konkretnej lokalizacji realny jest klaster

Przeważnie jest tak, iż każda firma zamyka się w własnym kokonie i uważnie strzeże, aby nikt obcy nie posiadał dostępu do informacji na temat jej działania. Jednak powinniśmy pamiętać tutaj o tym, że coraz częściej organizowany jest klaster przemysłowy, a więc powiązanie przedsiębiorców, władz lokalnych oraz instytucji uczelnianych, które wiążąc własną wiedzę oraz doświadczenie powodują, iż pojawiają się kolejne inwestycje i inicjatywy.

Continue reading “Zobaczmy czy w konkretnej lokalizacji realny jest klaster” »