Internet to nie wszystko

Czasy się zmieniają, co możemy zauważyć na przykładzie funkcjonowania różnych branż. Dawniej, jeszcze przed erą Internetu nie było innych możliwości, jak pójść do sklepu na zakupy. Dzisiaj i to ulega zmianie, a widać to nawet w tego typu miejscach, jak branża spożywcza. W wielkich ośrodkach miejskich można już robić zakupy przez Internet. Są jednakże usługi, które zawsze pozostaną stacjonarne, przynajmniej przez najbliższych parę lat.

środki do dezynfekcji
Autor: damo1977
Źródło: http://www.flickr.com
W sumie ciężko i to przewidzieć, bo rozwój techniki pędzi bardzo błyskawicznie, a dwa lata w obecnych czasach to istotnie bardzo niedługi ale intensywny okres. Załóżmy jednakże, iż niektóre branże ostaną się jedynie offline, jakie to będą?

Czy można się ostrzyc w sieci? Brzmi dziwnie, ale kto wie, jak to będzie się prezentować niedługo. Na razie jednak wszystko wskazuje na to, że aktualny stan pozostanie przez spory czas nienaruszony. Możemy oczywiście poczytać o tym, jak kogoś obciąć, jak zrobić sobie fryzurę, możemy zakupić maszynkę do włosów i sami nawet się ostrzyc, jednak nie będzie miało to wiele wspólnego z profesjonalnym fryzjerskim zabiegiem.

Jest sporo innych dziedzin, które muszą działać w normalny sposób. Możemy przez Internet kupić każdą potrzebną rzecz do remontu do remontu, ale sami być może nie poradzimy sobie z remontem. Możemy w stanie kupić prawie wszystkie środki do dezynfekcji przez Internet , ale jak przyjdzie do poważnej dezynfekcji (przykładowo, kiedy zalęgną nam się w domu jakieś robale), to będziemy musieli zawołać do tego profesjonalną firmę.

Jednakowoż, takie zdanie się na sieć prowadzi do absurdów i szkodliwych sytuacji.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, to nie czekaj oraz przeczytaj szczegóły na stronie (http://www.programylojalnosciowe.pl/oferta/programy-lojalnosciowe-dla-firm-b2b/). Z pewnością przekonasz się, że w tamtym miejscu także są to niezwykle ciekawe informacje.

Jednym z takich zagrożeń są porady medyczne udzielanie na różnych forach internetowych. Wielu ludzi godzinami siedzi na tych forach i studiuje porady różnych domorosłych „lekarzy”, czylipracy (zobacz blokowanie stron www), którzy nie posiadają żadnych kwalifikacji do wydawania jakichkolwiek sądów czy diagnoz.

Jeśli jest to w formie pomocy lub podzielenia się własnymi przeżyciami z dolegliwościami to owszem, tego typu miejsca w internecie są bardzo konieczne, bo dodają wiary w wyleczenie. Jednakże, często dana osoba zamiast pójść niezwłocznie do fachowca radzi się zebranych na forum i na własną rękę prowadzi leczenie. To groźne. Musimy ustrzec się przed tego typu radami, ponieważ może nas to kosztować zdrowie, a nawet życie. Życie posiadamy tylko jedno, a zdrowie można dość szybko utracić, miejmy to na uwadze. Dodatkowo kup suszarkę link