Ciekawe nowinki techniczne pozwalające zdobycie konkretnych informacji

Są sytuacje, gdzie musimy półoficjalnie załatwić pewne sprawy. Chodzi tu o sprawy związane z nieuczciwym pracodawcą lub z kwestią, gdzie zależy nam na nagraniu narady bez świadomości drugiej osoby. Jak to w życiu bywa czasem trzeba sprostać przeróżnym kłopotom. Ze wsparciem przychodzi nam technika.

Długopis z kamerą z opcją dyktafonu lub z opcją aparatu to propozycja dla tych ludzi, którzy chcieliby poufnie zarejestrować rozmowę. Taki gadżet posiada kartę pamięci, która umieszcza w sobie nawet osiem godzin nagrywania. Kartę należy podpiąć do czytnika kart czy do komputera. Wyświetli się nam kolejny nośnik i bez problemu możemy przejrzeć albo zrzucić informacje na swój komputer. Dołączony aparat fotograficzny w takim długopisie robi zdjęcia w formacie 1600 x 1200, co tworzy niezłą jakość fotografii. Większość producentów w komplecie dodaje łącze USB i tworzy to praktyczną możliwość ładowania. Sama konstrukcja urządzenia jest wierną imitacją zwykłego długopisu. Często długopis bywa nader gustowny lub odwrotnie – wysoce banalny.

Zajrzyj do naszego serwisu i kontynuuj (https://net-s.pl/kategoria-lista/agd-agd-male-wagi-kuchenne-124) zajmujących wpisów. Opublikowaliśmy ich tam masę i wszystkie stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Bez kłopotu można nim pisać, bo przecież ma być świetnym kamuflażem. Zobacz też

Innym narzędziem pomocnym w dyskretnych sprawach jest kamera szpiegowska. Na rynku jest sporo takich urządzeń schowanych w rzeczach rodzaju guzik w koszuli. Taki kamuflaż w koszuli, spod jakiej wystaje obiektyw aparatu zamocowany jest w guziku. Fonia i obraz jest odpowiednio nagrywany w optymalnej klasie. Wystarczy dyskretnie włączyć kamerę, aby rozpocząć nagrywanie. Brak tu diod lub lampek, a rozpoczęcie czy zakończenie pracy kamery informują wibracje wyczuwalne wyłącznie przez osobę zaopatrzoną w urządzenie. Polecamy . Do kompletu dołączona jest standardowo karta pamięci, daje to swobodne zrzucenie nagrania na komputer.

Całość jest wysoko praktyczna i niewidoczna przez inne osoby. Jej nieduże rozmiary umożliwiają pełną dyskrecję w różnych warunkach. Jeżeli mowa o kamerze szpiegowskiej należy wspomnieć o podsłuchach, które sprawdzają się w wielu warunkach. Podsłuchy przydadzą się wszędzie tam, gdzie czas rejestrowania jest dość długi. Ciekawą ofertą jest optyczna myszka komputerowa, która posiada moduł karty GSM i jest przygotowana do użycia zaraz po podłączeniu do laptopa. Zasada działania jest prosta a jednocześnie dyskretna.
Autor