Engineering IT i business process management w epoce informacji, czyli wpływ IT w biznesie.

XXI wiek jest wiekiem potęgi informacji. Świadczą o tym zachowania firm, które przeznaczają krocie własnego budżetu na zarządzanie informacją w systemie.

Continue reading “Engineering IT i business process management w epoce informacji, czyli wpływ IT w biznesie.” »

Dowiedz się jak stworzyć swój niesamowity team pracowników podczas szkoleń

Umiejętność dbania o interesy firmy i dobór właściwej taktyki, to nadrzędna fachowość aktywnego menedżera, bądź właściciela przedsiębiorstwa. Techniki przyswajania inicjatywy w indywidualnych fazach negocjacji to wiedza, jakiej się należy nauczyć.Obecnie specjaliści w owej dziedzinie organizują szkolenia z negocjacji.

Continue reading “Dowiedz się jak stworzyć swój niesamowity team pracowników podczas szkoleń” »

Atrakcje na imprezy firmowe powinny posiadać różnoraki temat przewodni

To już nie będzie bezproduktywne przesiadywanie. Jeszcze zupełnie niedawno imprezy integracyjne, które powinny pomóc zapoznaniu pomiędzy podwładnymi działy się w ten sposób, że siadali oni przy stolikach, jedli, pili, rozmawiali, a ponieważ wszystko pojawiało się w sporych ilościach, to dość często dochodziło do niekontrolowanego upijania się, a z integracji właściwie mało wychodziło.

Continue reading “Atrakcje na imprezy firmowe powinny posiadać różnoraki temat przewodni” »

Ogromne zalety wykorzystania software’u ERP w firmie

Chyba każdy, kto zarządza swoją firmą bardzo dobrze wie, jakie znaczenie ma możliwość szybkiego rejestrowania faktur czy właściwy przepływ informacji biznesowych. Bez świadomości, co w firmie się dzieje trudno podjąć odpowiednie decyzje, a tym bardziej dobrze nią zarządzać. Dlatego też trudno zobaczyć obecnie dużą firmę, jaka nie miałaby zainstalowanego u siebie rozbudowanego systemu ERP.

Continue reading “Ogromne zalety wykorzystania software’u ERP w firmie” »