Czym są nowe analizy dla firm? Jak mogą pomóc zrozumieć oczekiwania klientów jak i powiększyć zyski?

W temacie analityki jakiś czas wstecz wyklarowało się pojęcie big data. Pojęcie takie oznacza tendencję do poszukiwania oraz wykorzystania wartości biznesowej, jaka widoczna jest w coraz większych oraz coraz lepiej dostępnych różnych danych. Pochodzą one ze sporej ilości miejscu, bardzo często spoza organizacji, a nawet z obszarów do tej pory całkiem odrzucanych oraz nie branych pod uwagę, jako informacje, jakie mogą wydawać się znaczące. Jak pokazuje natomiast praktyka tego rodzaju informacje są niesamowicie przydatne, szczególnie z biznesowego punktu widzenia.

Continue reading “Czym są nowe analizy dla firm? Jak mogą pomóc zrozumieć oczekiwania klientów jak i powiększyć zyski?” »

Co winniśmy wiedzieć o kwestiach związanych z naszym zatrudnieniem?

Na nieszczęście niedużo osób może sobie pozwolić na to, aby nie podejmować pracy i żyć z dochodów otrzymywanych z posiadanego majątku lub nieruchomości. Większość z nas zmuszona jest do pracowania aż do uzyskania wieku emerytalnego, więc winniśmy się orientować w kwestiach związanych z regulacjami tyczącymi się zatrudnienia. Gdzie szukać takich informacji?

Continue reading “Co winniśmy wiedzieć o kwestiach związanych z naszym zatrudnieniem?” »

Kalendarze trójdzielne 2017 mamy okazję już nabywać

Co roku szukamy odpowiednich dla siebie kalendarzy. Nieraz powinny już z daleka ukazywać nam, jaki okazuje się być dzień tygodnia, a odmiennym przypadkiem, pragniemy posiadać szansę zapisania przy konkretnym dniu istotnych dla nas informacji.

Continue reading “Kalendarze trójdzielne 2017 mamy okazję już nabywać” »

Grawerowanie to wciąż bardzo użyteczna usługa

Specjalne maszyny znajdują się już w każdym nawet niewielkim zakładzie. Nowa technika lepiej bowiem udoskonaliła wykonywanie zleceń, uprościła także serwis większej ilości kontrahentów. Większość zakładów grawerskich działa obecnie na rynku reklamowym i zazwyczaj może się pochwalić długą tradycją w przygotowywaniu różnorodnych form przedmiotów użytkowych.

Continue reading “Grawerowanie to wciąż bardzo użyteczna usługa” »

Interes w internecie

Czy moja firma musi być widoczna w sieci internetowej? Zastanawia się nad tym większość przedsiębiorców. Odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że tak! W naszych realiach to absolutnie prosta i oczywista kwestia, strona w sieci to jedno z podstawowych narzędzi reklamy dla firmy. Poza wiadomościami o sektorze działalności możemy tam zamieścić dane kontaktowe, ofertę, cennik i wiele innego rodzaju, ważnych informacji.

Continue reading “Interes w internecie” »