Przekonaj się co to jest Big Data, a także w jaki sposób magazynować własne dane w chmurze

Branża informatyczna w oka mgnieniu się ewoluuje. Na sklepowych szafkach dostępne są różnorodne, ultranowoczesne urządzenia, które zezwalają na realizowanie szeregu operacji. Warto tymczasem wiedzieć w tym temacie coś więcej, aniżeli tylko to, iż możemy kupić wypasiony przenośny komputer. Sporo firm działa w sieci, jest to spowodowane głównie tym, iż klienci każdego dnia mnóstwo rzeczy załatwiają wirtualnie.

Continue reading “Przekonaj się co to jest Big Data, a także w jaki sposób magazynować własne dane w chmurze” »

Globalna wioska a chaos informacyjny – szukanie wiadomości w sieci – jak się nie zgubić?

Internet to niesamowita przestrzeń, w której możemy znaleźć informację z którejkolwiek dziedziny wiedzy. Sieć to niestety również niebezpieczeństwa, jak na przykład chaos informacyjny.

Continue reading “Globalna wioska a chaos informacyjny – szukanie wiadomości w sieci – jak się nie zgubić?” »

Transportowanie produktów z Chin. O jakich rzeczach trzeba pamiętać?

Handel jest zajęciem, jakie jest niemal tak stare jak sama ludzkość. Z początku była to z reguły transakcja bardziej polegająca na wymianie określonych towarów. Jedna strona posiadała coś co potrzebne było drugiej i odwrotnie. Handel z reguły wiązał się z konkurencją, jednak szczególnie dzisiaj ta konkurencja jest ogromna. Coraz ciężej przebić się z własnym pomysłem na interes, ponieważ rynek jest dość mocno nasycony różnymi towarami oraz usługami. Z tego powodu trzeba się jakoś odznaczać oraz być atrakcyjniejszą firmą dla klienta aniżeli konkurencja. Ogromną zaletą dla ewentualnych klientów jest niska cena. Z tego też powodu wciąż więcej firm decyduje się na import z Chin. Jak przedstawia się taka współpraca i jakiego rodzaju formalności należy załatwić?

Continue reading “Transportowanie produktów z Chin. O jakich rzeczach trzeba pamiętać?” »

Profesjonalny system scc oraz znak ce

Wiele nawet niedużych firm interesuje się nowatorskimi systemami bezpieczeństwa, jakie stają się coraz bardziej zaawansowane. Wśród nich można się łatwo pogubić, więc profesjonaliści podsuwają nam najbardziej przydatne informacje. Tak dlatego lista sprawdzająca bezpieczeństwo dla kontrahentów to narzędzie dla sporej grupy niezbędne. O czym konkretnie jest mowa?

Continue reading “Profesjonalny system scc oraz znak ce” »