Wybieramy miejsce znakomite na ceremonię zaślubin

Jedna z najpiękniejszych chwil w życiu – ceremonię taką jak ślub Wenecja jest w stanie zagwarantować na wysokim poziomie. Wybierając się do Włoch za każdym kolejnym razem w pamięci powracają piękne wspomnienia. Ślub w Wenecji, na którym pojawi się najbliższa rodzina i przyjaciele od serca musi być organizacyjnie dopięty na przysłowiowy ostatni guzik. Ślub, wesele, śródziemnomorski klimat oraz niezapomniane dni w zachodzącym słońcu… Takie chwile pamięta się na zawsze!

Continue reading “Wybieramy miejsce znakomite na ceremonię zaślubin” »

O czym trzeba pamiętać przy wybieraniu busa albo autokaru na przewóz pasażerów.

W wielu przypadkach, gdy zajdzie potrzeba zawiezienia nieco dalej większej grupy ludzi, korzysta się z usług prywatnych przewoźników. Samych okazji będzie całkiem sporo, bo przecież i młodzież bez przerwy gdzieś jeździ na wycieczki, i organizuje się są najróżniejsze imprezy, i na takie właśnie okazje potrzebny się może okazać bezpieczny i wygodny autobus.

Continue reading “O czym trzeba pamiętać przy wybieraniu busa albo autokaru na przewóz pasażerów.” »

W którym miejscu najlepiej zrobić niezapomnianą konferencję? Podsuwamy propozycje miejsca.

Kiedy przed nami jest zadanie przygotowania wielkiej konferencji, warto pomyśleć wcześniej, jakie miejsce wynająć na taką imprezę. Czy wybrać salę konferencyjną w biurowcu, niezależną salę, czy może na pomieszczenie do tego przystosowane przy hotelu?

Continue reading “W którym miejscu najlepiej zrobić niezapomnianą konferencję? Podsuwamy propozycje miejsca.” »

Specjalny dzień najlepiej biegnie bez świetności

Wesele to niezwykły moment, gdy dobrze czuć się sobą. Opłaca się więc zadbać o to, aby impreza wydarzyła się w klimacie twoich energii i emocji, jakimi możemy cieszyć się z zaproszonymi tak żeby i oni poczuli się nadzwyczajnie i przede wszystkim na luzie.

Continue reading “Specjalny dzień najlepiej biegnie bez świetności” »

Czy faktycznie warto otworzyć firmę organizującą imprezy dla firm?

Chociaż niemałe spowolnienie ekonomiczne sprawiło, że przeróżne imprezy firmowe są trochę mniej fajne, niż wcześniej, to nie jest powiedziane, iż sytuacja jest kiepska. A zresztą niedługo gospodarka naszego kraju ma ponownie prędko iść do przodu, a więc można w sumie powiedzieć, że takie firmy, które trudnią się organizacją imprez dla firm nareszcie będą w stanie zarabiać bardziej poważne pieniądze.

Continue reading “Czy faktycznie warto otworzyć firmę organizującą imprezy dla firm?” »