W którym miejscu najlepiej zrobić niezapomnianą konferencję? Podsuwamy propozycje miejsca.

Kiedy przed nami jest zadanie przygotowania wielkiej konferencji, warto pomyśleć wcześniej, jakie miejsce wynająć na taką imprezę. Czy wybrać salę konferencyjną w biurowcu, niezależną salę, czy może na pomieszczenie do tego przystosowane przy hotelu?

Continue reading “W którym miejscu najlepiej zrobić niezapomnianą konferencję? Podsuwamy propozycje miejsca.” »

Jak zaaranżować ciekawą imprezę firmową?

Coraz to więcej firm decyduje się na organizację różnorodnego rodzaju imprez firmowych. I świetnie! Do imprezy firmowej, jak zresztą do każdego działania podejmowanego w ramach prowadzenia działalności biznesowej dobrze jest podejść analitycznie. Warto zastanowić się przez chwilę nad intencją.

Continue reading “Jak zaaranżować ciekawą imprezę firmową?” »

Specjalny dzień najlepiej biegnie bez świetności

Wesele to niezwykły moment, gdy dobrze czuć się sobą. Opłaca się więc zadbać o to, aby impreza wydarzyła się w klimacie twoich energii i emocji, jakimi możemy cieszyć się z zaproszonymi tak żeby i oni poczuli się nadzwyczajnie i przede wszystkim na luzie.

Continue reading “Specjalny dzień najlepiej biegnie bez świetności” »

Kreatywne i pyszne torty dla dzieci to podstawa najlepszego przyjęcia urodzinowego.

Istotnym wydarzeniem w życiu niejednej rodziny są chrzciny, komunie czy urodziny dziecka. Zawsze też chcemy, aby taka uroczystość była czymś miłym i niezapomnianym dla całej familii i dla samego dziecka. Niekiedy decydujemy się na to, by samodzielnie przygotować wszystkie dania, upieczemy torty i zajmiemy się całą organizacją spotkania. Jeśli chcemy, aby takie wydarzenie nie przyniosło nam dodatkowej pracy oraz obowiązków, to w nieomal każdym mieście – czy to w Warszawie, Wrocławiu czy Płocku lub w każdym innym mieście, przeczytamy ogłoszenia firm oraz restauracji, które zajmują się kompleksową obsługą takich imprez.

Continue reading “Kreatywne i pyszne torty dla dzieci to podstawa najlepszego przyjęcia urodzinowego.” »

Konferencja – ważne wydarzenie w życiu firmy – jak dopasować odpowiednie miejsce

Wielu ludzi pracuje w firmach, w jakich raz na pewien czas przygotowywane są konferencje. Mają one różnoraki charakter i częstokrotnie jest tak, że udział w nich jest obowiązkowy ze względu na merytoryczną zawartość opracowanych przemówień. Jeśli i my mamy do czynienia z tego typu zdarzeniami na co dzień, to z pewnością wiemy, jak one wyglądają.

Continue reading “Konferencja – ważne wydarzenie w życiu firmy – jak dopasować odpowiednie miejsce” »