Znakomita ochrona telefonu przed uszkodzeniami

Zależnie od kategorii i modelu smartfona, można zakupić etui, które odpowiednio będzie chroniło smartfona przed różnorakimi upadkami.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie mają również różnorakie kolory, wśród których można wybrać najbardziej pasujący.
Etui Apple iPhone 6 etui apple iphone 6 można zakupić w różnych charakterach. Niektóre z nich chronią nawet przed niepożądanym zalaniem, jak również i kurzem. Wciąż jednak ich standardowym obowiązkiem jest ochrona przed uderzeniem, a w efekcie zniszczeniem. Coraz bardziej fantazyjne futerały posiadają także funkcję baterii, która została wbudowana w case z tyłu. Właśnie dzięki niej smart fon o wiele dłużej utrzymuje się i niepotrzebne jest ładowanie. Etui Apple iPhone 6 pomaga utrzymać model przy życiu nawet do około 26 godzin działania. Nakładkę można szybko oraz prosto ściągnąć, a dzięki ich różnorodności – jest możliwość zmieniania ich w dowolnym momencie. Ich asortyment jest niezwykle szeroki, z powodu czego każdy posiadacz iPhone’a ma możliwość dostępności różnych modeli futerałów.

Prezentowany artykuł wydaje się bardzo wciągający? Jeśli tak, to zobacz także pozostałe polecane regały przepływowe treści, gdyż są równie interesujące oraz wciągną Cię kompletnie.

Jednocześnie żaden z nich nie ma prawa znudzić się po krótkim czasie.

Poza futerałem, większość osób decyduje się na szkło ochronne na telefon – sprawdź szkło ochronne na telefon. Występuje ono w dwóch rodzajach – jako folia oraz jako szkło hartowane. Oba mają różne właściwości, od których również zależy ich koszt. Folia jest elastyczna, natomiast szkło – perfekcyjnie zabezpiecza ekran przed wszelakimi pęknięciami, rysami i innymi problemami.

Warto napomnieć, że szkło hartowane jest bardzo twarde, bowiem może je zarysować jedynie… ostrze diamentowe. W związku z tym każdy smart fon jest świetnie chroniony przed wszelkimi nieoczekiwanymi wypadkami.