Czy warto czerpać z usług doradztwa personalnego? Czy możemy na tym skorzystać? Przeczytaj więcej

Wielu osobom wydaje się, iż w zdecydowanej większości firm rekrutację przeprowadza dział HR. Tak naprawdę jest to już mniej powszechne, gdyż wiele firm jest decyduje się na usługi doradztwa personalnego. I jak widać na doświadczeniu wielu z nich, to rzeczywiście dobra decyzja.

Continue reading “Czy warto czerpać z usług doradztwa personalnego? Czy możemy na tym skorzystać? Przeczytaj więcej” »

Polityka personalna firmy – fundament dobrego zarządzania

Z pewnością każdy doświadczony inwestor posiadający własną firmę jest świadomy, jak istotni są pracownicy w rozwijaniu się spółki. Bardzo kluczowe jest nie wyłącznie otrzymywanie ogromnych zysków z ich pracy, ale także idealna, satysfakcjonująca obie strony współpraca.

Continue reading “Polityka personalna firmy – fundament dobrego zarządzania” »

Poszukiwanie pracy – jak przygotować dokumenty aplikacyjne, żeby zwiększyć szansę otrzymania satysfakcjonującej posady?

Każda osoba, która chociaż raz w życiu szukała pracy na pewno świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to proste zadanie, w szczególności dzisiaj, kiedy bezrobocie jest faktycznie dość dużym problemem społecznym.

Continue reading “Poszukiwanie pracy – jak przygotować dokumenty aplikacyjne, żeby zwiększyć szansę otrzymania satysfakcjonującej posady?” »

Agencje z branży Human Rescources dzięki jakim można podnieść umiejętności zawodowe.

W Polsce o wiele dynamiczniej rozwijają się agencje HR dzięki którym można podwyższyć umiejętności zawodowe, oraz dokładniej rozporządzać ogólnym rozwojem osobistym. W takiej agencji zatrudnieni są specjaliści, którzy świetnie orientują się w poszczególnych dziedzinach rynkowych i przez to są w stanie lepiej doradzać konsumentom którzy zgłaszają się do agencji.

Continue reading “Agencje z branży Human Rescources dzięki jakim można podnieść umiejętności zawodowe.” »

Polityka personalna w firmie – dlaczego trzeba zwracać uwagę na zarządzanie kapitałem ludzkim

Każdy doświadczony człowiek biznesu jest świadomy, że nie tylko wysoka jakość usług i ich dystrybucja są istotne w dobrym prosperowaniu firmy. Tym, co jest współcześnie najważniejsze, są pracowici, zadowoleni i dobrze zmotywowani podwładni – bez nich także te najwspanialsze firmy nie mogą funkcjonować. Dlatego nie bez powodu w dzisiejszych czasach zarządzanie bierze pod lupę nie tylko różnorodne kwestie powiązane z logistyką, ale także na odpowiednim podejściu do relacji, jakie występują między pracownikami a pracodawcami.

Continue reading “Polityka personalna w firmie – dlaczego trzeba zwracać uwagę na zarządzanie kapitałem ludzkim” »