Czy najlepszy komputer do gier powinien być też najmocniejszy?

Jeszcze kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości zdołały oczarowywać graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili wywołałyby jedynie uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była decydująca. Najważniejszą rolę odgrywała historia.

Continue reading “Czy najlepszy komputer do gier powinien być też najmocniejszy?” »

Myszy bezprzewodowe I laserowe

Nabycie myszy, choćby sprzętu takiego jak Mysz Gigabyte GM-M7700 Wireless do prostych nie należy, zaś oszczędzanie przy nim gotówki za wszelką cenę zwyczajowo nie jest najsensowniejszym pomysłem, jeśli chce się w istocie dobrze dopasować mysz pod osobiste spersonalizowane żądania. Kanały internetowe ,a także i rozliczne specjalne programy telewizyjne oferują w takim przypadku sprytne i proste rozwiązanie, jakie pozwala klientom wzbogacić wiedzę na temat porządnych modeli myszy, które sprawdzają się znakomicie podczas grania w bieżące gry.

Continue reading “Myszy bezprzewodowe I laserowe” »

Gry potrzebują prawidłowej oprawy – sprawdź

Czasami można grać w jakieś gry i można mieć wyłączony głos, albo nie przykładać znaczniejszej wagi do tego, jaka grafika jest nam przedstawiana. Jednak istnieją takowe gry, które niejako warto poczuć i usłyszeć. To właśnie z myślą o nich musimy zakupić jak najwspanialsze głośniki, słuchawki, klawiatury i myszki, ponieważ wyłącznie wtedy będziemy posiadali gwarancję, iż gra posiada świetną oprawę i iż będziemy w stanie na pewno się nią zachwycić.

Continue reading “Gry potrzebują prawidłowej oprawy – sprawdź” »