Nowy komputer – wskazówki pomagające w jego zakupie

Właściwy wybór laptopa to niełatwa decyzja. W końcu takiego zakupu przeważnie dokonujemy na co najmniej parę lat. Musimy zatem wybrać taki sprzęt, z którego będziemy kompletnie usatysfakcjonowani, aby potem przedwcześnie go nie wymieniać i nie wydawać w taki sposób znowu dużej kwoty pieniędzy. Dobrze się biorąc to pod uwagę zastanówmy, jaki dysk twardy nas interesuje, jaka karta graficzna oraz inne podzespoły.

Continue reading “Nowy komputer – wskazówki pomagające w jego zakupie” »

Czy najlepszy komputer do gier powinien być też najmocniejszy?

Jeszcze kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości zdołały oczarowywać graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili wywołałyby jedynie uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była decydująca. Najważniejszą rolę odgrywała historia.

Continue reading “Czy najlepszy komputer do gier powinien być też najmocniejszy?” »

Niezbędne maszyny do grawerowania i wycinania

Jeżeli weźmiemy do ręki pierwszy lepszy przedmiot albo opakowanie po nim znajdziemy zapewne mnóstwo swoistych oznaczeń. Są to zarówno znaki określające markę, kody kreskowe oraz różne zabezpieczenia. Wszystkie tego typu symbole oznaczają niepowtarzalność tego przedmiotu. Na każdej hali produkcyjnej znajduje się narzędzie, które pozwoli takie oznaczenia wykonywać. W zależności od rozmiarów produktu albo rodzaju powierzchni mamy różnorodne rozwiązania.

Continue reading “Niezbędne maszyny do grawerowania i wycinania” »

Praca w domu – w jaki sposób da się pracować nie wychodząc z domu, projektowanie grafiki.

Bardzo często współcześnie lubiana jest praca zdalna. Nie bez znaczenia jest tu świadomość, iż taka praca daje niesamowite możliwości na zawodowy rozwój. Przyczyn tego fenomenu jest kilka. W głównej mierze chodzi o tej kwestii iż praca zdalna jest jak jakby wolnością od sztywnych norm pracy na etacie, przede wszystkim w wielkiej firmie.

Continue reading “Praca w domu – w jaki sposób da się pracować nie wychodząc z domu, projektowanie grafiki.” »

Kompleksowe usługi w branży reklamowej

Na rynku reklamy jest bardzo dużo przedsiębiorstw oferujących swoje usługi. Z uwagi na pozorną łatwość w wykonywaniu usług związanych z reklamą, niejednokrotnie można się spotkać z nieprofesjonalną obsługą. Co należy zrobić, żeby nie wydać pieniędzy na marne i być zadowolonym z wykonanej usługi? Po pierwsze – preferować pomoc profesjonalnych firm. Na pozór mogą się one wydawać cenowo nieatrakcyjne, jednak powinno się pamiętać, że płaci się za jakość i wykonanie usługi, jak również za profesjonalną obsługę.

Continue reading “Kompleksowe usługi w branży reklamowej” »