Rzczy dla etatowego gracza

Nie jest tajemnicą, że gry komputerowe odznaczają się obecnie dużą popularnością. Mnóstwo osób traktuje je tylko jako rozrywkę, niemniej zdarzają się zapaleni fani, którzy z zapartym tchem czekają na następne wersje ulubionej gry. Oczywiście, nowoczesne propozycje zachęcają swoją grafiką, oryginalną fabułą oraz zapewniają adrenalinę, której w normalnym życiu dosyć często brakuje.

Continue reading “Rzczy dla etatowego gracza” »

Jakiego rodzaju korzyści gwarantują gry? Czy są zagrożeniem, czy możemy się od nich uzależnić? Co wiemy na ten temat?

Konsole, tablety i komputery, a jednocześnie zwyczajne telefony komórkowe, to urządzenia, które obecnie służą jednocześnie do spraw zawodowych i zabawy. Przede wszystkim kochamy grać w gry komputerowe, które są prawdopodobnie najbardziej wspaniałą rozrywką. W każdym choćby najmniej zaawansowanym telefonie znajdziemy niezbyt skomplikowane gry, w jakie jednakże pragniemy grać. Czemu?

Continue reading “Jakiego rodzaju korzyści gwarantują gry? Czy są zagrożeniem, czy możemy się od nich uzależnić? Co wiemy na ten temat?” »

Gry na PC które z nich wybrać?

Osoby, które są fanami gier na komputer dobrze wiedzą, że to najlepszy sposób na relaks w wolnym czasie. A gier jest bardzo dużo i wiele z nich jest naprawdę genialnych. Świetna grafika, dopasowana muzyka, świetnie wymyślone postaci i intrygująca fabuła sprawiają, że ciężko się oderwać. Każda osoba, która uwielbia taki rodzaj rozrywki ma również swe ukochane gry. Niektóre z tych ulubionych gier znajdują się w różnych rankingach uznane za najlepsze wg różnych magazynów o tematyce komputerowej.

Continue reading “Gry na PC które z nich wybrać?” »

Jakie są typy gier? W jakiego rodzaju gry powinniśmy zagrać? Czy rynek gier się zmienia?

Bez wątpliwości ciężko obecnie sobie wyobrazić życie bez gier. Gry to świetna rozrywka, możemy dzięki nim spędzić miło czas, kiedy się nudzimy jesteśmy w stanie pograć, i poczuć dreszczyk emocji. Gry jednak nie są tylko “zabijaczami” czasu, bo wiele bardzo zaawansowanych, są światy i różnorodne stopnie trudności, z którymi trzeba sobie dać radę. Dzisiaj, tworzone są różnorodne nowe technologie i na tym też zyskuje rynek gier, przykładowo bardzo powszechne ostatnimi czasy stają się gry przeglądarkowe.

Continue reading “Jakie są typy gier? W jakiego rodzaju gry powinniśmy zagrać? Czy rynek gier się zmienia?” »