Gigant otwarty na klientów

drukarka
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Samsung jest wielkim międzynarodowym koncernem produkującym szeroką gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz rozmaite akcesoria. Firma istnieje od 70 lat i dzięki inwestowaniu w nowe technologie i wdrażaniu wielu innowacyjnych rozwiązań zdobyła uznanie milionów klientów, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Co ważne, Samsung posiada rozbudowaną sieć centrów serwisowych. Aby wyszukać interesujący nas serwis, gdzie możemy oddać taki, a nie inny produkt, wystarczy wejść na stronę WWW firmy, na której dzięki rozbudowanej wyszukiwarce z łatwością odnajdziemy dogodna dla nas lokalizację.

Inna metodą jest bezpośrednie wpisanie hasła w wyszukiwarkę internetową. Jeśli szukamy dowolnego serwisu Samsunga, a mieszkamy np. we Wrocławiu, wystarczy wpisać, serwis samsung wrocław jeśli przedmiotem naszych poszukiwań są wyłącznie urządzenia wielofunkcyjne, wpisujemy frazę urządzenia wielofunkcyjne. Niektóre centra oferują serwis konkretnych typów produktów, lecz są to z reguły produkty pokrewne, na przykład różnego rodzaju sprzęt komputerowy czy sprzęt AGD.

Centra serwisowe to miejsca, gdzie da się sprzęt naprawiać, serwisować lub kupić. Zatrudnieni w nich specjaliści poinformują nas na temat nowości i promocji i profesjonalnie doradzą, jaki sprzęt kupić, dostosowując go do naszych potrzeb. Większość tych placówek (mail) oferuje również sprzedaż przez Internet. Jest to forma wygodna dla tych klientów, którzy sami potrafią wybrać sprzęt w zależności od podanych na stronie internetowej parametrów.

Zakupiony towar można odebrać osobiście lub zostanie on wysłany kurierem, w zależności od preferencji nabywcy. Dla wygody klientów możliwe są też różne formy płatności. Najważniejsze z nich to za pobraniem – płacimy przy odbiorze kurierowi, przelewem – z reguły ta forma jest oferowana sprawdzonym klientom danej firmy, oraz płatność przedpłatą po otrzymaniu faktury pro-forma. Niektóre firmy mają również usługę polegającą na możliwości skontrolowania stanu zamówienia po zalogowaniu się na stronie WWW sprzedającego. sprzęt (powołaj się na nas)

Źródło: