Wygodny obieg dokumentów? Sprawdź system Kofax

Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. Dzięki technologiom informatycznym przesłanie nawet dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” trwa jedynie parę sekund. Już zdążyliśmy zauważyć, iż powszechnie stosowane przesyłanie papierowych dokumentów jest czasochłonne, a jednocześnie narażone na wiele problemów w drodze od nadawcy do adresata.

laptop
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur, jak również raportowanie (w tym miejscu bardziej szczegółowo opisane: to system, po którego zastosowaniu zapomnimy o podobnych problemach.

Bez obawy – zobacz link na stronie (https://www.forsel.pl/), który prowadzi do analogicznej witryny. Odnajdziesz na niej zwracające uwagę teksty w kontekście do rozpatrywanego tu tematu.

Cóż, obecnie panujący system obiegu faktur jest wszystkim znany. Wiemy gdzie jest biurko pani Zosi i co napisać na fakturze, by płatność była zrealizowana terminowo. Stąd dużo firm twierdzi, iż dopóki nie zostaną postawione przed koniecznością stosowania elektronicznej faktury, same właściwie nie zdecydują się na ten krok. Jednak ich wątpliwości mogą rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o wdrożeniu elektronicznego obiegu dokumentów.

rachunki
Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com

Z e-fakturą jest podobnie jak z rowerem. Bywa, że trudno zrobić pierwszy krok i podjąć decyzję, aby spróbować, choć wszyscy wiemy, iż to czynność łatwa, prosta i przyjemna. Tak samo z budżetowaniem, na przykład: zobacz przykłady. Z przejściem na faktury (zobacz również faktury online) elektroniczne jest bardzo tak samo. Musimy więc znać plusy płynące z zastosowania elektronicznego obiektu dokumentów.