Funkcja personelu firmy, która zajmuje się bezpieczeństwo mienia.

Ochrona mienia to usługa ochroniarska polegająca na zapewnieniu bezpieczeństwa majątku osoby, albo firmy, jaka tę usługę zleciła. Piecza taka włącza bezpośrednią ochronę fizyczną ciągłą, bądź okazjonalną, która polega na ciągłym nadzorze sygnałów przekazywanych, zbieranych i przetwarzanych w przyrządach i systemach alarmowych.

kamera do monitoringu
Na rynku istnieje wiele firma oferujących usługi w obszarze fizycznej i technicznej ochrony mienia. Czynności tych firm to przeważnie ochrona obiektów gospodarczych i urzędowych, ochrona (www.securityservice.pl/pl/) łódź inwestycji budowlanych, konwojowanie wartości pieniężnych, planowanie i składanie systemów telewizji przemysłowej, planowanie i montowanie systemów sygnalizacji włamania i napadu z podłączeniem do centralnej sieci monitoringu.
Misją kadry firmy, która zajmuje się ochroną mienia, jest udzielanie pomocy i konsultacji w obrębie fachowego i konkretnego zabezpieczenia obiektu, trzymanie stałej komunikacji z klientem, podejmowanie interwencji, dozór nad stanem technicznym układów ochrony obiektów.
Pracownicy ochrony mienia, to pieczołowicie dobrani profesjonaliści, legitymujący się wieloletnim doświadczeniem, doskonałą sprawnością fizyczną, kulturą osobistą i komunikatywnością, a także mądrością przydatną do przeprowadzenia najtrudniejszych zleceń. Ochrona – rzuć okiem – mienia i osób to ogromnie odpowiedzialna praca, dlatego tak istotny jest dobór właściwej kadry i notoryczne podnoszenie umiejętności personelu.


Ochrona mienia to bezpieczeństwo, ufność i solidność. Są to wartości, jakimi winna się szczycić wszelka takiego rodzaju agencja. Aby zyskać ufność interesantów którzy powierzają własne mienie, powinna posiadać wyszkoloną, skuteczną załogę, jaka poradzi sobie w kłopotliwych warunkach.
Powinni wykonywać pracę w oparciu o sprawdzone sposoby, dbając o najwyższe wzorce bezpieczeństwa.
Ochrona mienia to kompetencja jaka, pozwala podołać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Przez efektywność działalności, procedury nadzoru fizycznego, współczesne struktury zabezpieczeń, również górne wyznaczniki doboru pracowników, trzeba oczekiwać jakości i niezawodności czynionej pracy