Gmina Trzebielino – Pierwsza gmina w naszej ojczyźnie 100 procent LED

Wypatrując oszczędności, władze samorządowe w Polsce nierzadko włączają oświetlenie wyłącznie na kilka godzin wieczornych jak też porannych. Przykład gminy Trzebielino pokazuje, iż dzięki mądrej inwestycji można oświetlać drogi i ulice przez pełną noc, przy równoczesnym obniżeniu kosztów energii o ponad połowę, co ma kluczowy wpływ na finanse gminy.

Continue reading “Gmina Trzebielino – Pierwsza gmina w naszej ojczyźnie 100 procent LED” »

Na jakie aspekty kadrowe warto zwrócić uwagę przy kierowaniu firmy?

Nie da się zataić faktu, że prowadzenie aktywności ekonomicznej to z pewnością ciężkie zadanie. Jedynie osoby posiadające okazałe umiejętności organizacyjne są sobie z nim w stanie efektywnie poradzić.

Continue reading “Na jakie aspekty kadrowe warto zwrócić uwagę przy kierowaniu firmy?” »

​Spektakularny sukces zbudowany jest z wielu małych czynników

Prowadzenie własnej spółki jest dość trudnym zajęciem. Właściciel każdego, nawet niezbyt rozległego interesu stale ma na swojej głowie masę rzeczy, o których musi pamiętać.

Continue reading “​Spektakularny sukces zbudowany jest z wielu małych czynników” »

Profesjonalna obsługa księgowa jest dla każdej startującej firmy nadzwyczaj ważnym składnikiem

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na otwieranie własnej firmy. Jest to wartościowe zjawisko, które powoduje, iż na rynku usług i towarów można odnaleźć nadzwyczaj różnorodne propozycje. Nie sposób tymczasem ukryć, iż cała procedura z otwarciem aktywności i jej prowadzeniem jest trudna i dla wielu osób tworzy istotny kłopot.

Continue reading “Profesjonalna obsługa księgowa jest dla każdej startującej firmy nadzwyczaj ważnym składnikiem” »