Już dziś zorientuj się o czym musi pamiętać każdy pracobiorca

Każdy pracownik musi zdać sobie sprawę z tego jakie przysługują mu prawa. Jest to niezmiernie relewantne, bowiem nagminnie się zdarza, że właściciele firm wyznaczają wyłącznie zadania. Jeśli pragnąłbyś dowiedzieć się coś więcej na ten temat to już teraz powinieneś zajrzeć do kodeksu pracy, jaki jest udostępniony w sieci. W razie jakichś pytań dotyczących Twoich przywieli będziesz musiał się skonsultować z radcą prawnym.

Continue reading “Już dziś zorientuj się o czym musi pamiętać każdy pracobiorca” »

Wzór zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i inne istotne rzeczy, które powinno się znać.

Czasami niejednemu z nas przydarzyła się moment, iż konieczne było złożenie gdzieś jakiegokolwiek pisma, jakie musiało mieć biurową formę a także nie mogło mieć jakichkolwiek usterek, czyli nie powinno w tym formularzu niczego brakować, ale także nie można było samemu nic przetwarzać, gdyż mogło się to skończyć niezakwalifikowaniem naszego pisma do danej instytucji.

Continue reading “Wzór zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i inne istotne rzeczy, które powinno się znać.” »

Zobacz zbiór informacji o zmianach w prawie.

Nie wiem czy słyszeliście ale w sierpniu 2014 roku weszła w życie ustawa o deregulacji zawodów, która oficjalnie uwolniła zawód księgowego. Minęło już sporo czasu od tego wydarzenia jednak nadal dużo osób nie wie czy zlecenie odpowiedzialności za rozliczenia finansowe i podatkowe, profesjonalistom bez certyfikatu, jest sensowną decyzją. Każdy podatnik pragnie być obsłużony przez kompetentnego księgowego.

Continue reading “Zobacz zbiór informacji o zmianach w prawie.” »