Co koniecznie trzeba wiedzieć, pragnąc właściwie się wywiązać z corocznego rozliczenia ze Skarbowym Urzędem?

Nowy rok kalendarzowy przynosi kolejne zmiany podatkowe. Wśród tych zmian znajduje się zmiana właściwości skarbowego urzędu dla celów VAT. Część podatników będzie zobligowana do zmiany dotychczasowego Skarbowego Urzędu.

Continue reading “Co koniecznie trzeba wiedzieć, pragnąc właściwie się wywiązać z corocznego rozliczenia ze Skarbowym Urzędem?” »

Kłopoty podatników – jakie pytania padają zazwyczaj? Wyjaśniamy obiekcje.

Dziś wiele osób, w podobny sposób młodych jak i tych starszych, nie orientuje się we wszelkich przepisach na temat podatków. Nie raz przydarza się, że w pewnych okolicznościach nie wiemy jakie papiery złożyć w słuszne miejsca, jakie prawa nam przysługują oraz jakie obowiązki posiadamy.

Continue reading “Kłopoty podatników – jakie pytania padają zazwyczaj? Wyjaśniamy obiekcje.” »

Prowadzisz własną firmę i nie potrafisz samodzielnie rozliczyć rachunków? Jeżeli nie chcesz zatrudniać księgowego, świetnym rozwiązaniem będzie księgowość w internecie

Prowadząc swoją działalność musisz liczyć się z tym, że na początku będziesz musiał robić osobiście wiele rzeczy. Oczywiście jeżeli zdecydujesz się na otwarcie od razu dużej spółki, wtedy sporo z tych rzeczy wykonają Twoi pracownicy, jednakże zwykle zaczyna się od małych firm, w których prezes musi zrobić niemalże wszystko sam.

Continue reading “Prowadzisz własną firmę i nie potrafisz samodzielnie rozliczyć rachunków? Jeżeli nie chcesz zatrudniać księgowego, świetnym rozwiązaniem będzie księgowość w internecie” »

Przeczytaj ten materiał, a rozwiejesz swoje niepewności dotyczące właściwości urzędów skarbowych, faktur oraz kalkulatora odsetek

Mnóstwo osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak istotne jest prawidłowe rozliczenie się z organami ściągającymi podatki. Jeśli zaniedbamy tą sprawę to powinniśmy liczyć się z tym, że będziemy potem ścigani przez Skarb Państwa , a także pozostałe organy państwowe. Tym samym dobrze jest jak najprędzej dowiedzieć się wszystko odnośnie tego w którym miejscu trzeba co płacić, jak wyliczać ewentualne odsetki , a także jakim sposobem zdobyć fakturę.

Continue reading “Przeczytaj ten materiał, a rozwiejesz swoje niepewności dotyczące właściwości urzędów skarbowych, faktur oraz kalkulatora odsetek” »