Etui na telefon – świetny sposób na zabezpieczenie Twojej komórki przed rozlicznymi uszkodzeniami

Kilka miesięcy temu obchodziły swoje czterdzieste trzecie urodziny i choć to dość „młody” wynalazek, udało mu się już zmienić nie tylko rynek, ale także całą naszą rzeczywistość.

laptop i notatki
Autor: Jinho Jung
Źródło: http://www.flickr.com

LG K4 etui na telefon
Autor: Medialab Katowice
Źródło: http://www.flickr.com
Niegdyś były tak wielkie, że trzeba było je nosić w dużych torbach, obecnie bez problemu mieszczą się w dłoni. Towarzyszą nam nieomal na każdym możliwym kroku – w marketach, teatrach, na festynach, uczelniach, ulicach, itp.
Telefony komórkowe służą głównie komunikowaniu z otoczeniem. Są również – co warto jasno podkreślić – fantastycznym sposobem na to, ażeby wyrazić siebie wyróżnić się z tłumu zwykłych przechodniów. Argumentów potwierdzających ową tezę jest mnóstwo. Wystarczy popatrzeć na etui Samsung galaxy s7 edge – . W szerokiej ofercie pokrowców dostępnej na rynku znajdziemy bardzo wiele różnorakich motywów i kolorów.

Podoba Ci się taki materiał? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tutaj – ta witryna catia także na pewno wpadnie Ci w oko.

Kora, panterka, trawa, kwiaty, serca, żelki, psy, pojazdy – wymieniać można bez ustanku. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w wyborze futerału jest wyobraźnia. Kliknij również: szkło do samsunga s7 edge.

Dobrze zdają sobie z tego sprawę również szczęśliwi własciciele LG K4 Etui na telefon () mogą albowiem stworzyć samodzielnie umieszczając na nim wymyślony nadruk, między innymi zdjęcie rodzinne, fotografię z wakacyjnych przygód bądź przysłowie, które najlepiej oddaje ich sposób życia. Macie inne pomysły?