Etui iPada warto zamówić

Zdecydowanie się na smartfona to m. in. obowiązek chronienia stanu wizualnego i technicznego w tym przenośnym sprzęcie. Pod cacka autorstwa Apple`a, Samsunga czy Nokii tworzone są specjalne kabury, czyli ochrony, które swoimi kosztami biją na głowę pokrowce pod telefony starej generacji.

Odkąd komórka przestała pełnić funkcje wyłącznie komunikacyjne, (a wkrótce samo dzwonienie stało się dodatkiem) wzrosły wymagania techniczne co do wyświetlaczy. „iGabloty” dzisiejszych czasów to cacka z coraz większymi przekątnymi w dotykowych ekranach. Nie dość, że idą za tym większe, a tym samym droższe etui, to jeszcze konstruktorzy baterii muszą tworzyć coraz mocniejsze akumulatory. Ekstrawagancja równa się też duża energochłonność. Zastój w materii akumulatorów sprawiłby, że nasze smart fony trzeba by ładować co najmniej raz dziennie.

Skoncentrujmy się na etui. IPhone czy dotykowy telefon, z powodu gabarytów swoich wyświetlaczy, zobowiązują użytkowników do noszenia stylizowanej kabury ochronnej. Skórzane, a może piankowe – już debata nad materiałem etui pokaże nam zupełnie różne komentarze użytkowników iPhone`ów.

etui na telefon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Preferujący jakość i gadżety postawią na skórę, silikon będzie zaś ciekawą opcją dla zwolenników trwałości i elastyczności.

Aby mieć większą ilość informacji na prezentowany tu wątek, polecam inne absorbujące serwisy.

Następna istotna kwestia – każde etui musi być perfekcyjnie dopasowane do rodzaju iPhone`a czy iPada. Już milimetr przerwy – a więc za małe lub za duże opakowanie – robi problem z codzienną funkcjonalnością przenośnego narzędzia. Zamiast frajdy z buszowania po sieci w komunikacji miejskiej czy szkole będziemy zmuszeni zająć się rozglądaniem za nowym etui iPad. Wejdź na jeśli chcesz kupić inne ipad akcesoria. IPad to przyjemna, mobilna, ale i droga zabawka. Firmowe etui, kupowane oddzielnie od sprzętu, wyniosą nas – co do najwyższej jakości ochronek – nawet czterysta złotych.

Z drugiej strony, jakiej klasy sprzęt kupuje użytkownik, takie stosuje ochrony przed porysowaniami. Wybierając ekskluzywne modele technologiczne Apple`a, Samsunga, czy LG albo sprawa etui Samsung Galaxy S 5 jest załatwiana na miejscu, albo klient załatwia ją później, dopłacając do interesu.
To nie oznacza, że rynek nie daje oszczędnych dla portfela zamienników. Wystarczy poszukać, choćby na portalach zakupowych i wymarzone etui będzie na wyciągnięcie ręki.