LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Niewiele osób ma świadomość, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele krajów UE byliby w stanie zaoszczędzić prawie 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na obszarze krajów UE będące efektem takiej zmiany mogłyby wynieść aż 5mld euro?

Im szybciej zatem zaczniemy modernizację naszego oświetlenia, zastępując je źródłami światła spełniającymi wyśrubowane kryteria UE – takimi jak żarówki LED ( więcej: sklep), tym szybciej będzie szansa zredukować groźne nie tylko dla natury, ale i dla naszych finansów zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Firma oświetleniowe wpisując się w projekty unijne z obszaru energetyki, bazujące na oszczędzaniu energii zatem ochronie środowiska naturalnego, ma na celu implementację energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a jednocześnie zmniejszenie konsumpcji energii i dbałość o portfel klienta. Pełna oferta prezentowana jest na tej stronie zawiera szeroki wachlarz energooszczędnych zamienników tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od cenionych światowych producentów, takich jak Philips, Samsung – do wykorzystania w gospodarstwach domowych, urzędach, hotelach, sklepach, halach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych i wielu innych. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z producentami mamy szansę oferować naszym klientom dogodne ceny. Klienci natomiast dzięki zakupowi produktów LED oferowanych przez naszych partnerów mogą zaoszczędzić na konsumpcji energii, w zależności od typu żarówki LED od 60 do 90% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (sprawdź: podczas pracy nie wytwarzają energii cieplnej, w efekcie czego zostają zredukowane także koszty związane z chłodzeniem pomieszczenia.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

LED Solutions oferuje również kompleksowe rozwiązania dla firm, chcących zmniejszyć zużycie energii poprzez modernizację przestarzałych rozwiązań oświetleniowych. W ramach naszej oferty, realizujemy pełną obsługę od audytu istniejącej instalacji oświetleniowej aż po projekt, realizację oraz uruchomienie modernizowanej instalacji oświetleniowej. Więcej informacji na .