Jakim sposobem odpowiednio dbać o nowy telefon komórkowy?

W współczesnych czasach już praktycznie każdy ma własny telefon komórkowy – zwykle jest to telefon o wielkim wyświetlaczu, tak nazywany smartfon. Jeżeli Ty również taki masz, bez wątpienia wiesz doskonale, jak bardzo wygodny jest tego typu telefon – na dużym ekranie widać praktycznie wszystko. Jednocześnie jednak tak wielkie telefony są mocniej podatne na różnego rodzaju uszkodzenia – czy wiesz już, jak odpowiednio dbać o własny telefon?

Continue reading “Jakim sposobem odpowiednio dbać o nowy telefon komórkowy?” »

Telefony dla seniora – idealny sposób na to, by osoby starsze odnalazły swe miejsce w świecie nowych technologii

Współczesność charakteryzuje niespotykany dotąd rozwój nowych technologii, a co za tym idzie mnóstwo różnorodnych przemian kulturowych i cywilizacyjnych.

Continue reading “Telefony dla seniora – idealny sposób na to, by osoby starsze odnalazły swe miejsce w świecie nowych technologii” »

Używane laptopy mogą okazać się interesującym zakupem

Czy poznamy kogoś, kto naprawi nam komputer?

Pracujemy naprawdę wiele przy komputerach, a to oznacza, że dokładnie się zastanawiamy, które z nich powinniśmy kupować. Przez to właśnie sprawdzamy właściwości, namyślamy się nad tym, czy zakupić sprzęt nowy, czy być może jednak używany. Możliwości okazuje się być dużo, zatem warto spokojnie rozważyć wszystkie plusy i wady, ale musimy również przemyśleć, czy w razie czego znamy kogoś, kto dla nas taki sprzęt naprawi.

Continue reading “Używane laptopy mogą okazać się interesującym zakupem” »

Dlaczego mając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o znalezieniu jakiś dodatkowych akcesoriów do niego.

Smartfony i telefony komórkowe sprzedawane są przeważnie bez żadnej większej ilości gadżetów. W komplecie będzie się przeważnie znajdować niewielka ładowarka, kabek do przyłączenia komputera a także słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie zbyt dużej jakości nie ma się co spodziewać, muzykę się na nich jakoś posłucha, lecz niewiele ponad to. To tak naprawdę w dużej części smartfonów jest wszystko, co bynajmniej nie oznacza, że liczba dostępnych akcesoriów jest tak mała.

Continue reading “Dlaczego mając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o znalezieniu jakiś dodatkowych akcesoriów do niego.” »