Nie chcesz czekać w długiej kolejce podczas rozliczania PIT-u w Urzędzie Skarbowym? Skorzystaj z elektronicznej deklaracji

Gdy nadchodzi termin złożenia deklaracji podatkowej do Urzędu Skarbowego tworzą się na miejscu ogromne kolejki, gdyż najczęściej odkładamy ten obowiązek na ostatnią chwilę. Jesteśmy w stanie jednakowoż uniknąć tej nieprzyjemności, jak zdecydujemy się skorzystać z systemu elektronicznego e-deklaracje. Pozwala on na automatyczne sporządzenie formularza PIT i wyliczenie podatku, a także jego wysłanie bez konieczności posiadania podpisu kwalifikowanego.

Continue reading “Nie chcesz czekać w długiej kolejce podczas rozliczania PIT-u w Urzędzie Skarbowym? Skorzystaj z elektronicznej deklaracji” »

Chcesz ekspresowo i bez pomyłek obliczyć podatek za rok 2015?

Możliwości złożenia deklaracji podatkowej jest kilka. Tylko od nas zależy, czy chcemy zlecić tę pracę komuś innemu, czy rozliczyć sobie PIT samemu – w zwyczajnej, papierowej formie lub via internet. Wszystkie sposoby są dobre, więc zdecydujmy się na taki, jaki będzie nam najbardziej pasował i przy którym zyskamy pewność, że nasz PIT został złożony bezbłędnie.

Continue reading “Chcesz ekspresowo i bez pomyłek obliczyć podatek za rok 2015?” »