Problemy z jąkaniem

Jąkanie to problem zdrowotny, z którym w Polsce zmaga się około 1-2% dorosłych i około 4% dzieci. Ponieważ jąkanie można efektywnie leczyć powinno się zwrócić uwagę na właściwą opiekę osoby z tym problemem. Rodzina i przyjaciele muszą wiedzieć czym jąkanie jest spowodowane, jak wygląda terapia i gdzie można otrzymać pomocną dłoń.

Continue reading “Problemy z jąkaniem” »

W jaki sposób przygotować się na przyjście na świat potomka?

Dosłownie każdy, kto tylko oczekuje akurat dziecka koniecznie musi zdawać sobie sprawę z tego, że coś takiego wiąże się nie tylko z ogromną radością, ale również i ze najzwyklejszą odpowiedzialnością. W końcu rodzice są w znacznym stopniu są przede wszystkim odpowiedzialni za zagwarantowanie takiemu maluchowi faktycznie dobrych warunków do życia, a coś takiego może być już znacznie trudniejsze, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Continue reading “W jaki sposób przygotować się na przyjście na świat potomka?” »

Fotografia ciążowa – wieczna pamiątka dla całej rodziny

Ciąża to w życiu każdego rodzica bardzo emocjonalny i radosny czas. Znacznie więcej kobiet ma zamiar uchwycić te wyjątkowe momenty, gdy maluch jest jeszcze w brzuchu matki. Przyszłe mamy decydują się zatem na fachowe sesje zdjęciowe. Fotografia ciążowa okazuje się w naszym kraju coraz chętniej wybierana.

Continue reading “Fotografia ciążowa – wieczna pamiątka dla całej rodziny” »