Karty zbliżeniowe będą niesamowicie wygodne

Kontrola dostępu ma odpowiednie blokady. Chcemy posiadać niczym nie utrudniony dostęp do swojego konta, do swoich funduszy za pomocą karty, do swoich pism. Jednak trzymając istotne dane w sieci musimy posiadać świadomość, że nikt poza nami nie będzie miał do nich dostępu i że będą one bardzo bezpieczne.

Continue reading “Karty zbliżeniowe będą niesamowicie wygodne” »

Zagadnienie internetu jest skomplikowany

Internet jest wynalazkiem, którego współczesna skala zastosowań jest tak szeroka, że na pewno mogłaby zaskoczyć i samych jego odkrywców. Światowa sieć komputerowa w zamyśle miała powstać jedynie na potrzeby wojska Stanów Zjednoczonych i służyć do bezproblemowego wysyłania raportów.

Continue reading “Zagadnienie internetu jest skomplikowany” »

Jak pomniejszyć wydatki w firmie? Jest i na to sposób – outsourcing informatyczny

Outsourcing IT tłumaczy się na przejmowaniu całości lub części działalności klienta na polu IT. Dzięki temu procesowi producenci mogą się skoncentrować na swoim pierwszoplanowym biznesie, podwyższając tym samym swoją wyższość konkurencyjną. Ułatwia zoptymalizowanie swoich wydatków operacyjnych przy jednoczesnym wzrostu jakości prac informatycznych. Rozmaitość celów outsourcingu wykazuje, że te cele nie mogą być zmniejszone wyłącznie do celów gospodarczych, a szczególnie jak to się powszechnie utrzymuje, do zmniejszenia kosztów.

Continue reading “Jak pomniejszyć wydatki w firmie? Jest i na to sposób – outsourcing informatyczny” »

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, ale całościowa niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na krajową sytuację ekonomiczną i tak. Cała masa biznesów, by pozostać w grze, musiało ucinać koszty i racjonalizować swoją działalność. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy – platforma zakupowa.

Continue reading “Czym jest platforma zakupowa?” »