Jak pomniejszyć wydatki w firmie? Jest i na to sposób – outsourcing informatyczny

Outsourcing IT tłumaczy się na przejmowaniu całości lub części działalności klienta na polu IT. Dzięki temu procesowi producenci mogą się skoncentrować na swoim pierwszoplanowym biznesie, podwyższając tym samym swoją wyższość konkurencyjną. Ułatwia zoptymalizowanie swoich wydatków operacyjnych przy jednoczesnym wzrostu jakości prac informatycznych. Rozmaitość celów outsourcingu wykazuje, że te cele nie mogą być zmniejszone wyłącznie do celów gospodarczych, a szczególnie jak to się powszechnie utrzymuje, do zmniejszenia kosztów.

Continue reading “Jak pomniejszyć wydatki w firmie? Jest i na to sposób – outsourcing informatyczny” »

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, ale całościowa niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na krajową sytuację ekonomiczną i tak. Cała masa biznesów, by pozostać w grze, musiało ucinać koszty i racjonalizować swoją działalność. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy – platforma zakupowa.

Continue reading “Czym jest platforma zakupowa?” »

Bezpieczeństwo ulubionego gadżetu, czyli futerał dla każdego

Wiele osób posiada współcześnie zaawansowane technologicznie telefony. W pewnym stopniu zastępują one komputer, gromadzone są na nich różnorakie dane, o ogromnej wartości dla nas.
Przytoczone wyżej powody, a pewnie wiele osób umiałoby dodawać do nich kolejne, sprawiają, iż sprawy związane z bezpieczeństwem są dla każdego z nas niemalże priorytetowe.

Continue reading “Bezpieczeństwo ulubionego gadżetu, czyli futerał dla każdego” »

Radiowy internet w Złotnikach. Z jakiej oferty skorzystać?

Obecnie Internet jest elementem codzienności, nie budzącym niczyjego zdziwienia. Używają go zarówno ludzie dorośli, jak i młodzież. Używany jest do rozmaitych celów, ze względu na zróżnicowanie informacji, jakie można odszukać w sieci. Spory odsetek tworzą treści o charakterze rozrywkowym, występują jednak także treści poszerzające wiedzę czy traktujące o aktualnych wydarzeniach.

Continue reading “Radiowy internet w Złotnikach. Z jakiej oferty skorzystać?” »