Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla biznesu. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna niekorzystna koniunktura w Unii Europejskiej wpływa na sytuację gospodarczą mimo to. Wiele biznesów, by liczyć się na rynku, było zmuszonych ciąć koszty i usprawniać funkcjonowanie. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji cen. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy – platforma zakupowa.

Continue reading “Czym jest platforma zakupowa?” »

W internecie odnajdziesz odpowiedź na pytania dotyczące VAT-u, noty korygującej i bezpłatnego urlopu

Zastanawiasz się, w jakim miejscu odnaleźć odpowiedź na wszystkie przenikające Cię pytania? W tym momencie dostęp do informacji jest naprawdę nietrudny. W znacznej większości domów dostęp do sieci jest dwudziestoczterogodzinny i nie ma żadnego limitu. Z tej przyczyny w każdej chwili jesteśmy w stanie zobaczyć coś co nas interesuje w konkretnej chwili.

Continue reading “W internecie odnajdziesz odpowiedź na pytania dotyczące VAT-u, noty korygującej i bezpłatnego urlopu” »

Właściwe rozliczenie się z VAT

Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest prostą kwestią. Powinniśmy mieć świadomość jak się ze wszystkiego rozliczyć. Powinniśmy też umieć wpisać wszystko do faktury. Wiadomo, że w tych czasach wszystko jest o wiele prostsze niż kiedyś, bo mamy bardzo łatwy i bardzo szybki dostęp do informacji. Powinniśmy jedynie włączyć komputer i spojrzeć do sieci. Dodatkowo istnieją programy komputerowe dla firm, które dają możliwość stosowne uzupełnienie faktur.

Continue reading “Właściwe rozliczenie się z VAT” »

Karty zbliżeniowe będą niesamowicie wygodne

Kontrola dostępu ma odpowiednie blokady. Chcemy posiadać niczym nie utrudniony dostęp do swojego konta, do swoich funduszy za pomocą karty, do swoich pism. Jednak trzymając istotne dane w sieci musimy posiadać świadomość, że nikt poza nami nie będzie miał do nich dostępu i że będą one bardzo bezpieczne.

Continue reading “Karty zbliżeniowe będą niesamowicie wygodne” »