Domena to połowa sukcesu

Postanowiłeś założyć stronę dla siebie lub swojej działalności? Niezbędna więc będzie domena internetowa. Co nam mówi ten termin? W skrócie: jest to nazwa, pod którą kryje się Twoja strona internetowa, jak również Twój e-mail. Kiedy wpiszemy naszą nazwę domeny do paska adresu przeglądarki i wciśniemy Enter, otworzy się strona, którą domena reprezentuje. Prawda, że proste?.

Continue reading “Domena to połowa sukcesu” »

Polowanie na odpowiednią domenę

Cyberprzestrzeń to bez cienia wątpliwości jeden z najważniejszych wynalazków, jakie stworzył człowiek. Internet został światowym medium, na którym miliardy użytkowników rozmawia ze sobą, uzewnętrznia się, uczy się, wymienia opinie. To także największa baza konsumentów, używana z radością przez marki, które chcą penetrować rynki we dzisiejszej, niespokojnej rzeczywistości światowej.

Continue reading “Polowanie na odpowiednią domenę” »

Znakomicie dobrane domeny internetowe

Największą popularnością w internecie cieszą się strony internetowe, których domeny wyróżniają się czymś szczególnym. Firmy starają się za wszelką cenę kontynuować współpracę z fachowcami godnymi zaufania. Biorąc pod uwagę dostępne w sieci możliwości, warto zwrócić szczególną uwagę na polecenie innych klientów. Każdy producent powinien mieć gruntowne podstawy, by określić nazwę domeny niesamowicie przyciągającej potencjalnych odbiorców.

Continue reading “Znakomicie dobrane domeny internetowe” »