Różne usługi bankowe – o czym najlepiej pamiętać

W dzisiejszych czasach rodzajów usług oferowanych przez banki jest o wiele więcej, niż dawniej, z przyczyny nowych możliwości występujących na całym świecie. Dotyczy to zwłaszcza działalności gospodarczej – obecnie można się nawet pogubić wśród różnych dostępnych możliwości.

Continue reading “Różne usługi bankowe – o czym najlepiej pamiętać” »

Jakie działania robi komornik? Jaka jest jego rola? Co trzeba wiedzieć na ten temat?

Głównym celem działań zarządzanych przez komornika jest zdobycie od dłużnika wierzytelności należnych wierzycielowi – są one odzyskiwane z majątku dłużnika. Trzeba przy tym mieć na uwadze to, iż do obowiązków komornika nie należy ocena zasadności długu. W gestii wierzyciela, nie komornika, należy określenie, z czego egzekucja będzie prowadzona. zleceniodawca musi wtedy liczyć się z tym, że otrzyma wiadomość o braku szansy ściągnięcia długu. Co wtedy robić? Jak wyegzekwować dług?

Continue reading “Jakie działania robi komornik? Jaka jest jego rola? Co trzeba wiedzieć na ten temat?” »

Jak zwiększyć efektywność pracy w naszej firmie?

Prowadzenie swojej działalności to bardzo ważny krok. Nie możemy traktować tego z nonszalancją. Zwykle, w rozkręcenie firmy inwestujemy duże ilości pieniędzy, dlatego warto użyć wszystkich dostępnych narzędzi, które pozwolą nam sprawnie zarządzać interesem. Przedsiębiorstwo powinno być jak dobrze skonstruowany mechanizm- wszystko powinno pracować bez przeszkód, a każdy pojedynczy element pełni w ogólnym procesie ważną funkcję. Jeśli w ten sposób podejdziemy do prowadzonej firmy i zadbamy o to, aby praca przebiegała jak najlepiej, możemy oczekiwać konkretnych pływów.

Continue reading “Jak zwiększyć efektywność pracy w naszej firmie?” »

CRM – definicja skrótu i w jakim celu warto go wdrożyć

Czy CRM (z angielskiego Customer Relationship Managment ) jest tym samym, co system CRM? Dla wielu na pewno to identyczne pojęcia, aczkolwiek warto je odróżniać. Sam CRM ma o wiele szerszy obszar, jest pewnego typu filozofią zorientowaną na nabywców, z kolei system CMR to jedynie jego narzędzie wykorzystywane do wypełniania zasad nadmienionej filozofii.

Continue reading “CRM – definicja skrótu i w jakim celu warto go wdrożyć” »

W jaki sposób zaplanować aktywność naszej drukarni by przynosiła nam profity?

Nie da się zanegować faktu, że obiektywnie spora część naszego społeczeństwa zaangażowana jest w dużych przedsiębiorstwach. Jest to niejako w najwyższym stopniu atrakcyjna forma naszego zatrudnienia, dzięki jakiej będziemy mogli uzyskiwać niezbędne do dalszej egzystencji dochody finansowe.

Continue reading “W jaki sposób zaplanować aktywność naszej drukarni by przynosiła nam profity?” »