Z jakiej przyczyny smartfony zdobywają jeszcze większe powodzenie

Smartfony od pewnego czasu zdobywają szturmem rynek telefonów komórkowych, bardzo szybko wypierając typowe urządzenia wyposażone w klawiaturę. Już chwilę temu sprzedaż smartfonów sporo przewyższyła sprzedaż klasycznych aparatów i przewaga bez przerwy się powiększa. Z rynku zniknęli producenci kojarzeni dotychczas z najlepszymi telefonami, a ich miejsce zajęły firmy, które zdecydowały się postawić na technologię pod postacią coraz wydajniejszych i mocniejszych smartfonów.

Biały smartfon
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
O ile typowe urządzenia posiadały niewielkie rozmiary, to w smarftonach można zauważyć pędzenie ku coraz większym wyświetlaczom. Dzięki temu urządzenia które coraz więcej ludzi ma w kieszeni zostały przenośnymi centrami rozrywki, w jakich sama funkcja dzwonienia zepchnięta została na dalszy plan. Bardzo dobrze w ten trend wpisuje się firma LG, parę jej modeli z wyższej półki ma coraz mocniejsze funkcjonalności i coraz większą wielkość ekranu, przez co nawet najbardziej wybredni użytkownicy mogą coś wybrać.

Prawie trzynaście centymetrów średnicy ekranu może zrobić wrażenie, zwłaszcza jeśli ekran został zrobiony w technologii IPS HD. Takie parametry posiada , całość uzupełnia mocny procesor, osiem giga wewnętrznej pamięci i takiej samej rozdzielności aparat cyfrowy. Na najnowszej wersji systemu Android telefon komórkowy ten doskonale nadaje się do zastosowań multimedialnych, takich tak oglądanie filmów czy gry. Jeśli ekran o takiej wielkości będzie zbyt mały, to XXXlg g2 16gb bialy zaproponować może ponad centymetr więcej.

W tym urządzeniu dwukrotnie powiększono dostępną pamięć, także aparat zyskał sporo na rozdzielczości, tak więc praktycznie wszystko co doskonale działało w mniejszym bracie na tym będzie prezentować się jeszcze lepiej. Ten smartfon oprócz wydajnych układów został również doskonale zrobiony. W sprzedaży znajduje się wersja biała, a jeśli ktoś będzie wolał klasyczne barwy, to może zamówić lg g2 czarny (szukasz telefonu, sprawdź: . Rzecz jasna to nie koniec możliwości smarftonów, model lg g3 d855 16gb czarny oferuje jeszcze trzynaście milimetrów wyświetlacza więcej niż pozostałe modele. Taka wielkość jest już prawie taka sama jak u tabletów, być może najwygodniejsza nie będzie jeśli trzeba zadzwonić, ale w zabawie z pewnością dobrze się sprawdza.