Jakim sposobem naprawić nasz samochód tanim kosztem?

Każdy z nas dobrze wie, ze motoryzacja stanowi niezmiernie ważny element naszej powszedniości. Posiadanie przez nas aut stało się w dniu dzisiejszym niesłychanie powszechne, co oczywiście czyni nasze społeczeństwo poniekąd uzależnionym od ich użytkowania.

Continue reading “Jakim sposobem naprawić nasz samochód tanim kosztem?” »

Gdzie legalnie wykonać kasację pojazdu?

Zdarzają się takie sytuacje, kiedy nasz samochód jest już w takim stanie, że absolutnie nie nadaje się do niczego. Zostaje nam wówczas jedynie kasacja. Należy wiedzieć jaki sposób tego procederu jest legalny i w jakich miejscach możemy dokonać kasacji zgodnej z prawem. Przepisy są jednakowe dla wszystkich miast w Polsce, bez związku z nazwą zakładu, czy jest to złomowanie pojazdów Wrocław lub auto złom Legnica.

Continue reading “Gdzie legalnie wykonać kasację pojazdu?” »

W jaki sposób legalnie złomować auto? Sprawdź, co musisz zrobić

W Twoim garażu jest samochód, jakim od dawna nie jeździsz, gdyż pojazd nie jest zdatny do użytkowania? Z jednej strony ciężko jest ci się go pozbyć, nade wszystko z racji sentymentalnych, ale z przeciwnej – nie jest ci do niczego niezbędny i jedynie zajmuje miejsce, jakie mógłbyś spożytkować na coś innego, na przykład schować kosiarkę, która stale stoi na dworze i może wkrótce zardzewieć, szczególnie, gdy będzie padać deszcz.

Continue reading “W jaki sposób legalnie złomować auto? Sprawdź, co musisz zrobić” »