Dbaj o właściwe oznaczenie swych obiektów, żeby szukający ich ludzie nie mieli z tym kłopotu

Odpowiednie oznaczenie budynków jest niezwykle istotne. Jest to kluczową kwestią, kiedy mówi się o budynkach firmy. Gdy nie zostaną one porządnie oznakowane, przybywający klienci mogliby mieć duże problemy z odszukaniem właściwego domu.

Posesja powinna być oznakowana tabliczką adresową

Tradycyjna reklama
Autor: Sarah Stierch
Źródło: http://www.flickr.com

Nie każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że oznakowanie budynków jest obowiązkowe oraz leży w kwestii właściciela nieruchomości. Mówią o tym konkretne przepisy prawa, jakie zastrzegają, że tabliczka na budynku poza numerem powinna posiadać również bardziej szczegółowe dane, czyli nazwę osady albo osiedla. Pomijając jednakże sprawy prawne, oznakowanie domu bywa najzwyczajniej dogodne. Dzięki temu nie ma żadnego kłopotu z otrzymywaniem listów albo dostaw ze sklepu. Jeśli budynek jest odpowiednio oznaczony, staje się idealnie widoczny.

Budynek firmowy oznacz też w środku

Oznakowanie obiektów nie ogranicza się jedynie do zawieszenia tablicy z danym adresowymi. W wypadku budynków firmowych, fabryk, lokali użytkowych, handlowych i obiektów o wysoce przeróżnym przeznaczeniu potrzebne okazuje się również oznaczenie w pomieszczeniach wewnętrznych.

Porównaj tu

Przy zastosowaniu różnych tablic również (przenieś mnie do strony) naklejek samoprzylepnych należy oznaczyć kierunek drogi ewakuacji, miejsca, w jakich znajdują się gaśnice lub hydranty. W wypadku budynków, z których korzystają klienci, zatem na przykład w galeriach handlowych bądź obiektach sportowych pomocne będą oznaczenia WC, wind również (zobaczysz) punktów gastronomicznych.

Wisząca reklama zewnętrzna
Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkie te znaczniki mają za zadanie podnieść orientację oraz wygodę osób przebywających w budynku.

Na budynku możesz umieścić także reklamę

Poza standardową tabliczką z numerem posesji na budynku można zamieścić także tablicę albo baner reklamowy. Reklama na budynkach, inaczej zwana reklama zewnętrzna, świetnie staje na wysokości zadania, gdyż jest w tych warunkach idealnie widoczna i skupia spojrzenia przechodzących ludzi. Nim jednakże zamontuje się taką reklamę, trzeba zawiadomić o swych planach starostwo powiatowe. W odmiennym wypadku można ponieść karę finansową.

Powiązane artykuły: billboardy Kraków