Wygodny obieg dokumentów? Sprawdź system Kofax

Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. Dzięki technologiom informatycznym przesłanie nawet dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” trwa jedynie parę sekund. Już zdążyliśmy zauważyć, iż powszechnie stosowane przesyłanie papierowych dokumentów jest czasochłonne, a jednocześnie narażone na wiele problemów w drodze od nadawcy do adresata.

Continue reading “Wygodny obieg dokumentów? Sprawdź system Kofax” »

Ulepsz swoje przedsiębiorstwo za pomocą elektronicznego obiegu faktur!

Komunikacja elektroniczna jest fundamentem nowoczesnego świata. Obecnie przesłanie nawet dużego pakietu informacji na drugi koniec świata trwa raptem kilka sekund. Już zdążyliśmy zauważyć, iż powszechnie stosowane przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a przy tym narażone na wiele przeszkód w drodze od nadawcy do adresata.

Continue reading “Ulepsz swoje przedsiębiorstwo za pomocą elektronicznego obiegu faktur!” »

Co warto wiedzieć kiedy chcemy założyć swój sklep?

Nie da się zanegować faktu, że sfera handlowa stanowi miejsce zatrudnienia dużej części polskiego społeczeństwa. To właśnie ona wytwarza bowiem istotną część naszego dochodu narodowego. Należy potwierdzić, że sprzedaż to czynność, z jaką spotykamy się każdego dnia. Przykładem mogą być już choćby powszechne sklepy spożywcze, gdzie zaopatrujemy się w żywność. Chociaż na pozór mogłoby się to wydawać łatwe zadanie, to niemniej jednak kierowanie aktywności w handlu detalicznym jest zastrzeżone licznymi obowiązkami, które musimy wypełniać. Jeżeli z naszej strony nie przypilnujemy każdych żądanych szczegółów, to możemy narazić się na liczne nieprzyjemności ze strony inspekcji handlowej.

Continue reading “Co warto wiedzieć kiedy chcemy założyć swój sklep?” »