Czy masz dość odzieży z „sieciówek”?

Czy kiedyś miałaś dosyć kupowania ubrań jakie na Ciebie nie pasują, mimo że pasują rozmiarowo? Niestety, a być może bardzo dobrze, iż tak jest, iż różnimy się wymiarami ciała, zaś ubrania są szyte wedle ustalonych norm.

Lecz czy można jakkolwiek temu zaradzić?
szwalnia
Autor: Rebecca Siegel
Źródło: http://www.flickr.com

Miałam dosyć swych znoszonych ciuchów, jakie po paru praniach straciły swój fason, stając się nie mającą kształtu masą. Wielkie Przedsiębiorstwa parające się szyciem i sprzedażą odzieży, takie jak polskie marki jak House, Cropp czy z wyższej półki Reserved. Wszystkie te marki sporo sobie liczą za ubrania, jakie według mnie nie spełniają niczyich wymagań. Po paru praniach moja koszulka utraciła fason, trudno się ją prasowało, z tego powodu że szwy rozpoczęły zmieniać swe miejsce położenia. Z pewnością każda z czytelniczek miała tak w swym życiu. Odzież sprzedawana w powyższych sklepach są naprawdę bardzo drogie, z tego powodu że, aby płacić ponad sto złotych za tunikę, która czasem rozrywa się na szwach lub traci swój fason to oszustwo. Jako iż miałam tego dosyć stwierdziłam iż poszukam fachowej szwaczki, która uszyłaby mi suknię na co dzień. Uwielbiam ubierać się elegancko na co dzień. Szwalnia nie jest już niestety typowym zakładem, jaki można obecnie znaleźć wszędzie. Jakieś 50 do 20 lat temu tylko w szwalniach można było kupić ubrania, nie istniały „sieciówki” takie jak obecnie, szyło się na wymiar. Stwierdziłam iż zlecę szycie – szukaj informacji na znanej mi szwaczce, która szyła kiedyś jeszcze za PRL-u odzież dla mojej mamy. Dosyć długo czekałam na swoją, lecz było warto. Nie żałuję ani jednego grosza. Dlaczego? Samodzielnie wybrałam rodzaj materiału, który preferowałam i byłam przy procesie wyszywania. Na każdym z czterech spotkań pasowałam kreację, a potem dodawałyśmy pewne zmiany. Polecam każdej z Was zlecenie uszycia takiej kreacji, jaka poświadczy o Twej unikalności.

Odzież w sklepach sieciowych nie są warte swej ceny, są zdecydowanie zbyt drogie w porównaniu z jakością szycia. Dużo lepiej jest zlecić szycie profesjonalnej szwaczce, choć za większe pieniądze, lecz warte swej ceny.