Czy aby warto kupić galaxy tab 3 10 1 wifi 16gb w tradycyjnym sklepie komputerowym w Warszawie?

W dzisiejszych czasach zwykle wybieranym miejscem, w jakim można robić wszelkiego typu zakupy, stał się internet – to właśnie tam większość towarów przeważnie ma najniższe ceny. Warto jednak pamiętać o sporych zagrożeniach, jakie mogą napotkać nazbyt prostolinijnych klientów, którzy przyciągnięci ceną decydują się na kupno np. drogiego komputerowego sprzętu w niepewnym sklepie internetowym, po czym mogą oni odebrać towar wadliwy albo mogą zostać po prostu oszukani. Jednym z bardziej interesujących produktów z branży elektronicznej może być chociażby galaxy tab 3 10 1 wifi 16gb, którego ceny są dość rozbieżne.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet ten jest jednym z najwydajniejszych tabletów, które są osiągalne na rynku.

Ten tekst, który teraz studiujesz zawiera interesujące informacje, ale jeśli chcesz zdobyć zbliżone wiadomości na opisywany temat, to sięgnij po źródło (http://www.firetms.com/pl/blog/author/ssabiniok/).

Więcej tutaj. W kompaktowej obudowie zamieszczono 10 calowy ekran, który dzięki dobrej rozdzielczości umożliwia uzyskanie niezwykle ostrego obrazu, idealnego np. do oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Sam ekran jest jedną z licznych kwestii, które rozstrzygają o walorach opisywanego sprzętu – dodatkowo warto zauważyć, że silny procesor (dwurdzeniowy Intel Atom 1.6) i sporo pamięci RAM (1 gb)

i-sklep

sprawia, że Samsung nie ma jakichkolwiek trudności z przeglądaniem internetu czy korzystaniem z bardziej zasobożernych aplikacji. Dzięki dużej pamięci wewnętrznej (16 gb) łatwo umieścić w tym tablecie wiele albumów ze zdjęciami lub muzyką, poza tym dzięki łączności wi-fi czy 3G można cieszyć się ciągłym połączeniem z internetem.

Tak zaawansowany i dosyć kosztowny sprzęt najlepiej zamówić w takim miejscu, gdzie gdzie kupić akumulator do samochodu można wziąć go w swoje ręce i przetestować (nie bez znaczenia jest również oczywiście oryginalność takiego tabletu) – jeśli mieszkamy w stolicy, możemy wrzucić w wyszukiwarkę hasło sklep komputerowy Warszawa (chcę polecić), po czym wybrać się do najbliższego punktu, by samemu sprawdzić wybrany sprzęt. Niemałą zaletą zakupów w sklepie tradycyjnym jest szybsza obsługa gwarancyjna i możliwość zdobycia cennych wskazówek od fachowców.

Zanim zakupimy sprzęt elektroniczny o znacznej wartości, powinniśmy przemyśleć zalety tego rozwiązania, kiedy korzystamy z usług porządnego, sprawdzonego i wiarygodnego sprzedającego, który poleca oryginalne towary, mające uznawaną gwarancję.