Kampanie społeczne przekazują wiadomości w temacie ważnych zdarzeń, potrzeba je obserwować

Każdego dnia człowiek spotyka różnorakie istotne przekazy skierowane ku jego osobie. Obecnie można je zauważyć dosłownie wszędzie: na ulicach, w prasie, sieci, odbiorniku telewizyjnym. Za ich pomocą twórcy kampanii społecznych próbują dotrzeć do odbiorców oraz dostarczyć im ważne informacje. Im lepiej przedstawia się konkretna kampania, tym znaczniejsze szanse, że dotrze do swych odbiorców i zostanie zauważona.

Continue reading “Kampanie społeczne przekazują wiadomości w temacie ważnych zdarzeń, potrzeba je obserwować” »

Bogaty zakres terapii psychologicznej, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?

Psycholog to zawód uniwersalny, z pogranicza wielu innych zawodów: psychiatry, psychoterapeuty czy coacha. Od zajęć (nauczyciel w szkole) przez mentoring po kompetencje psychiatry – wszędzie tam przedmiotem rozmowy i „hartowania” jest nasza psychika. Mając problem w wybranej przestrzeni życiowej wybierzemy psychologa specjalizującego się w wybranej „działce”.

Continue reading “Bogaty zakres terapii psychologicznej, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?” »

Masz w planach imprezę firmową? Pamiętaj o ekstra atrakcjach które najlepiej wybrać na organizowaną imprezę firmową?

Jeżeli kierujesz firmą, na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że o pracownika trzeba dbać. Nieistotne, w której branży funkcjonujesz, ekipa potrzebuje motywacji, którą mogą być nie tylko ekstra premie gotówkowe, lecz również imprezy firmowe.

Continue reading “Masz w planach imprezę firmową? Pamiętaj o ekstra atrakcjach które najlepiej wybrać na organizowaną imprezę firmową?” »

Wyszukanie właściwej firmy zajmującej się naprawą urządzeń chłodniczych wcale nie musi być kłopotliwe.

W aktualnych czasach postęp techniczny umożliwia wytwarzanie urządzeń niezbędnych w wielu sektorach. Są one także wykorzystywane w codziennym życiu i właściwie każdy człowiek posiada je w swoim domu. Urządzenia te w stanowczy sposób upraszczają życie wszystkim jednostkom, o czym częstokroć nie pamiętają. Przez co przedmioty te są niedoceniane.

Continue reading “Wyszukanie właściwej firmy zajmującej się naprawą urządzeń chłodniczych wcale nie musi być kłopotliwe.” »

Przeszkolenie z udzielania pomocy przedmedycznej powinien przejść każdy

Choć nie sądzimy zapewne, że w dniu jutrzejszym będziemy musieli uratować komuś żywot, to prawda jest taka, iż w zupełności nie wiemy co jest w stanie przynieść jutro. Czyli to oznacza, że trzeba sprawdzić swoje zdolności dot. udzielenia pierwszej pomocy.

Continue reading “Przeszkolenie z udzielania pomocy przedmedycznej powinien przejść każdy” »