Czemu po kupnie nowego smartfona warto pomyśleć o tym, żeby go zacząć chronić etui czy pokrowcem.

Kupując nowy telefon najczęściej jest on bez żadnej osłony. Co prawda współczesne smartfony coraz częściej posiadają ekrany z hartowanego szkła i solidne obudowy, lecz i tak warto pomyśleć o tym, aby kupić jakieś etui czy pokrowiec.

malunek - Internet
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet najtwardsze szkło po wielu spotkaniach z kluczami w torebce może się porysować, a na obudowie zaczną się pojawiać rysy i przebarwienia. Dodatkowo duża część etui asus zenfone 2 laser ze500kl chronić będzie dodatkowo przed upadkami czy uderzeniami, jakie niejednokrotnie mogą się skończyć poważnymi i co gorsza drogimi uszkodzeniami. Dlatego też należy od początku pokusić się o ten gadżet, bo bardzo się on może przydać w czasie używania smartfona i może znacznie wydłużyć jego życie.
zabawa
Autor: PEO ACWA
Źródło: http://www.flickr.com
rozdzielczość
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku wybór różnych etui i pokrowców jest bardzo duży, więc każdy bez problemów znajdzie coś pasującego do potrzeb i wymagań. Sporą popularnością cieszą się na przykład kabury, jakie można wygodnie przypiąć na pasku i nie trzeba wtedy nosić telefonu w kieszeni czy torebce. Sporo osób kupuje również silikonowe Sony Xperia X etui, które doskonale zabezpiecza przez mechanicznymi uszkodzeniami, a do tego bardzo ładnie wygląda. Jeśli ktoś będzie potrzebował odpowiedniego stylu i elegancji, to w jego sytuacji bardzo dobrze się sprawdzą pokrowce wykonane ze skóry.

Bardzo stylowo się one prezentują, choć cena ich jest sporo wyższa niż pozostałych modeli. Rzecz jasna nie można też zapomnieć o etui wykonanych z różnych tworzyw sztucznych, one też się cieszą sporym zainteresowaniem.