Przekazanie jeden procent nie okazuje się być skomplikowanym przedsięwzięciem

PITy mają służyć do rozliczania się z naszych dochodów i wykazania własnych zarobków, ale też do tego, żeby dzięki nim postarać się o różne ulgi, czy aby pomagać odmiennym osobom.

Continue reading “Przekazanie jeden procent nie okazuje się być skomplikowanym przedsięwzięciem” »

Kofax

Ostatnimi czasy tworzy się mnóstwo programów i systemów ułatwiających różne zadania zarówno w wielkich jak również niedużych firmach. Każdej firmie przydaje się system do zarządzania czasem, fakturowania, być może jakiś system pozwalający na rozpoznanie poczty przychodzącej i to zarówno elektronicznej jak i zwykłej, choćby po zeskanowaniu. Wszystko to zależne jest od tego w jakiej branży funkcjonuje firma. Gdy obracamy wielką ilością dokumentacji wszelkiego rodzaju, dodatkowo chcemy, aby wszystko było nie tylko fizycznie w teczkach ale też we właściwych katalogach w wersji elektronicznej absolutnie musimy dostarczyć osobom zatrudnionym jakiś program upraszczający te zadania.

Continue reading “Kofax” »

Zanim sen z powiek kolejny raz rozpocznie nam spędzać rozliczenie ze skarbówką zapoznajmy się z najbardziej nowymi sposobami do spełniania tego nielubianegoobowiązku

Większość płatników już od paru lat ułatwia sobie tę czynność i dokonuje rozliczeń drogą online.
To w teraźniejszym czasie najpowszechniejszy i najbardziej wygodny sposób na rozliczenie swojego podatku.

Continue reading “Zanim sen z powiek kolejny raz rozpocznie nam spędzać rozliczenie ze skarbówką zapoznajmy się z najbardziej nowymi sposobami do spełniania tego nielubianegoobowiązku” »

Kilka informacji o obowiązkach pracownika

Obecnie praca w przedsiębiorstwie to już nie tylko przychodzenie na swoją zmianę od rana do wieczora i oczekiwanie na ostatnią godzinę i rozwiązanie z zatrudnienia. W dobie netu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje własną firmę także po pracy, zwłaszcza, jeśli będzie na wyższym albo managerskim stanowisku.

Continue reading “Kilka informacji o obowiązkach pracownika” »