PIT 2016 online to najwygodniejsze rozwiązanie

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym dobiega również koniec roku podatkowego. Każda zatrudniona osoba w roku 2016 będzie musiała złożyć deklarację rozliczeniową, która tyczy się bezpośrednio podatku od dochodów osobistych. Ostateczny termin składania deklaracji jest uzależniony od tego, jaki PIT musimy wypełnić.

Continue reading “PIT 2016 online to najwygodniejsze rozwiązanie” »

Zanim sen z powiek kolejny raz rozpocznie nam spędzać rozliczenie ze skarbówką zapoznajmy się z najbardziej nowymi sposobami do spełniania tego nielubianegoobowiązku

Większość płatników już od paru lat ułatwia sobie tę czynność i dokonuje rozliczeń drogą online.
To w teraźniejszym czasie najpowszechniejszy i najbardziej wygodny sposób na rozliczenie swojego podatku.

Continue reading “Zanim sen z powiek kolejny raz rozpocznie nam spędzać rozliczenie ze skarbówką zapoznajmy się z najbardziej nowymi sposobami do spełniania tego nielubianegoobowiązku” »

Kofax

Ostatnimi czasy tworzy się mnóstwo programów i systemów ułatwiających różne zadania zarówno w wielkich jak również niedużych firmach. Każdej firmie przydaje się system do zarządzania czasem, fakturowania, być może jakiś system pozwalający na rozpoznanie poczty przychodzącej i to zarówno elektronicznej jak i zwykłej, choćby po zeskanowaniu. Wszystko to zależne jest od tego w jakiej branży funkcjonuje firma. Gdy obracamy wielką ilością dokumentacji wszelkiego rodzaju, dodatkowo chcemy, aby wszystko było nie tylko fizycznie w teczkach ale też we właściwych katalogach w wersji elektronicznej absolutnie musimy dostarczyć osobom zatrudnionym jakiś program upraszczający te zadania.

Continue reading “Kofax” »