W przypadku, kiedy szukasz rekomendowanego rehabilitanta w Szczecinie

Praca rehabilitanta jest dzisiaj niesłychanie cenioną profesją. Coraz więcej osób potrzebuje pomocy w odzyskaniu formy, nie tylko z powodu kontuzji i wypadków, lecz także pogarszającego się stanu zdrowia.

Continue reading “W przypadku, kiedy szukasz rekomendowanego rehabilitanta w Szczecinie” »

W jaki sposób można stać się atrakcyjnie wyglądającą czterdziestolatką?

W Polsce, w sumie na całym Starym Kontynencie, dostrzec można coraz większą ilość atrakcyjnych kobiet po czterdziestym roku życia. Chociaż jeszcze przed kilkoma laty panie, które przekroczyły 40 lat najzwyczajniej w świecie na serio rozmyślały o emeryturze, na całe szczęście obecnie jest lepiej. Czyli czterdziestolatki wreszcie dbają o siebie. Naturalnie nie chodzi o to, że kiedyś nie było pań, które umiały zadbać o siebie w dojrzałym wieku, ale prawda jest taka, iż dzisiaj ten trend jest o wiele bardziej zauważalny. A co tak naprawdę można powiedzieć Polce, która generalnie nie dba o własny wygląd? Cóż, czas zadbać o siebie!

Continue reading “W jaki sposób można stać się atrakcyjnie wyglądającą czterdziestolatką?” »

Problemy z jąkaniem

Jąkanie to problem zdrowotny, z którym w Polsce zmaga się około 1-2% dorosłych i około 4% dzieci. Ponieważ jąkanie można efektywnie leczyć powinno się zwrócić uwagę na właściwą opiekę osoby z tym problemem. Rodzina i przyjaciele muszą wiedzieć czym jąkanie jest spowodowane, jak wygląda terapia i gdzie można otrzymać pomocną dłoń.

Continue reading “Problemy z jąkaniem” »

Od czego zależy skuteczność niektórych szkoleń

Celem wielu szkoleń biznesowych jest opanowanie metod zarządzania impulsami (PM – Project Management). W okresie szkolenia członkowie zapoznają się spośród sprzecznościami pomiędzy procesami i planami. Kumają fazy przygotowania, określania, realizacji i rozwiązywania projektów.

Continue reading “Od czego zależy skuteczność niektórych szkoleń” »