Rozmowa rekrutacyjna jako miarodajna sposobność autoprezentacji

Zaproszenie na rozmowę wstępną symbolizuje, że nasze CV i list motywacyjny zainteresowały możliwego pracodawcę. Rozmowa rekrutacyjna to pewna postać autoprezentacji, w związku z tym warto się do tego przygotować.

Continue reading “Rozmowa rekrutacyjna jako miarodajna sposobność autoprezentacji” »

Rekrutacja nowych pracowników – w jaki sposób ją zaplanować, żeby kadra była zgranym zespołem?

O działaniu firmy decyduje zespół pracowników i posiadane przez nich kwalifikacje i doświadczenie, toteż nie należy się dziwić, że współcześnie zdecydowanie większa waga jest przywiązywana do tego, w jaki sposób kandydaci są rekrutowani.

Continue reading “Rekrutacja nowych pracowników – w jaki sposób ją zaplanować, żeby kadra była zgranym zespołem?” »

Niełatwe zadanie wymarzonej pracy: gdzie jej szukać

Zdecydowanie każdy chciałby otrzymać wymarzoną pracę. Poświęcamy bardzo dużo lat na naukę i wszelkie szkolenia, aby w przyszłości droga była prostsza. Nie ma dużego znaczenia, czy chodzi o wykonywanie danych obowiązków, czy po prostu zarobienie pieniędzy w jak najprostszy sposób. W każdym przypadku trzeba dążyć do swojego celu. Tylko dzięki samozaparciu może się nam to udać. Jak szukać pracy i jak się do tego przygotowywać?

Continue reading “Niełatwe zadanie wymarzonej pracy: gdzie jej szukać” »

Poszukiwanie pracy- od czego zacząć poszukiwania i gdzie znaleźć upragnioną pracę na wybranym stanowisku w firmie

Szukanie pracy nie jest prostym zadaniem, tym bardziej gdy na przykład mieszkamy w małym mieście czy też nie mamy zdobytego doświadczenia. Zanim przystąpimy do przeglądania ogłoszeń należy odpowiednio się przygotować do rekrutacji.

Continue reading “Poszukiwanie pracy- od czego zacząć poszukiwania i gdzie znaleźć upragnioną pracę na wybranym stanowisku w firmie” »

Poszukiwanie pracy – jak przygotować dokumenty aplikacyjne, żeby zwiększyć szansę otrzymania satysfakcjonującej posady?

Każda osoba, która chociaż raz w życiu szukała pracy na pewno świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to proste zadanie, w szczególności dzisiaj, kiedy bezrobocie jest faktycznie dość dużym problemem społecznym.

Continue reading “Poszukiwanie pracy – jak przygotować dokumenty aplikacyjne, żeby zwiększyć szansę otrzymania satysfakcjonującej posady?” »