Co robić, aby uatrakcyjnić swój motel?

Pensjonatów w Polsce jest dużo – bo i dużo jest miejsc, które są jak najbardziej warte zainteresowania. Niezwykłe Mazury, Morze Bałtyckie albo góry… To pokazuje, że Polska jest ładnym krajem. A więc ogólnie jest gdzie odpocząć. Jednak wśród właścicieli pensjonatów można zauważyć wielką konkurencję. Żadna dziwota, bo przecież w wielu przypadkach pensjonatów jest cała masa. Co w takim razie chcę napisać właścicielom pensjonatu, którzy pragną w jakiś sposób skłonić podróżnych do tego, aby z większą ochotą skorzystali z ich gościny?

asprodukt, sauny, spa
Moim zdaniem dobrym udogodnieniem jest SPA – więcej -. Chociaż SPA pewnie kojarzy się z milionowymi inwestycjami, to w końcu nie piszę w tym przypadku o jakichś dużych wydatkach. Ogólnie mowa tutaj o niedużym SPA, które być może nie będzie najsłynniejszym miejscem tego typu w województwie, ale sprawi, że będziemy mieć sporą przewagę nad konkurencją. Solidne wyposażenie spa jest podstawą, w końcu choć pewnie nie mamy bardzo dużej kasy, to tak czy siak nigdy nie możemy założyć, iż SPA (http://spabaltica.pl/pl/) może być w jakiś sposób biedne. Za odpowiednią jakość należy zapłacić. Więcej na temat wyposażenia spa tutaj. Garść pomysłów na to, by uatrakcyjnić własny pensjonat link

Zwłaszcza warto pomyśleć o saunie. SPA nie posiadające sauny?? To cokolwiek dziwne. Bardzo lubię saunę, a zresztą kto nie przepada za nią? Można w sumie powiedzieć, że jeśli rozniesie się na cały kraj wieść, iż akurat w naszym pensjonaciku jest klasyczna sauna, to pewnie po krótkim czasie dostrzeżemy duży wzrost ilości rezerwacji. Hej, przecież jeżeli masz do wyboru: typowy pensjonat bądź też miejsce, w którym prócz łóżka zapewniono SPA, to zapewne wybierzesz drugą opcję. Będziesz miał możliwość nawet nieco podwyższyć ceny, choć nie powinieneś przesadzać.

sauna, wyposażenie spa
Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Zatem: musisz na serio zastanowić się czy być może czymś wskazanym nie jest to by postawić u siebie SPA. Pewien czas temu znajomy zaproponował mi relatywnie tanie projektowanie saun (np. ) – no i okazało się, że naprawdę nie mówimy tutaj o dużych wydatkach finansowych. W takim razie: poszukujesz interesującego udogodnienia, dzięki to któremu wreszcie Twój pensjonat będzie charakteryzował się lepszym poziomem? W takim razie bardzo serdecznie polecam postawienie SPA. W przeważającej większości przypadków będzie to fantastyczna inwestycja, której nigdy nie pożałujesz!