Nowości w branży spedycyjnej. Godne polecenia doradztwo transportowe.

Wydawałoby się, że branża transportowa na naszym rynku z każdym rokiem ma się tylko lepiej i rozwija się aktywnie. Spadające ceny paliw i ożywienie gospodarcze oraz spadek cen to okoliczności, jakie przekładają się na większe powodzenie spółek przewozowych i warunki transportowania produktów, których kilometrówki muszą zostać rozliczone. Jednakże utrzymanie wysokiej pozycji w branży spedycyjnej to trudna sprawa.

Ciężarówka, transport
Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie na polskim rynku podwyższenie marży mogą zapewnić tylko zgromadzone oszczędności i minimalizowanie kosztów, choć wielu przewoźników bierze na tapet rozliczanie czasu pracy kierowców i ich kilometrówek Niestety, prawda jest taka, że spedytorzy wykorzystali już większość metod. Jedynym miejscem, w którym można znaleźć jeszcze trochę pieniędzy, jest wymiana walut po najlepszych kursach oraz wykorzystywanie bardzo niskich albo zerowych opłat za transakcje. Oczywiście ruch pieniądza zwykle wpływa pozytywnie na pozycję spółki, dlatego jak sytuacja firmy zaczyna się robić trudna, dobrze jest zainwestować w doradztwo transportowe. Jest wiele firm, które zatrudniają byłych nadzorców ITD, których ogromnym atutem jest fakt, że znają nie tylko akty prawne, lecz też wszelkie wewnętrzne ustalenia.

Jeżeli sądzisz, że znajdziesz ciekawe treści w sieci, to przejdź (http://secretclient.com/badania-marketingowe/opracowanie-standardow-obslugi-klienta/) do opisywanego problemu i kliknij w odsyłacz znajdujący się tu.

Wiele przedsiębiorstw proponuje doradztwo transportowe w materii aktualnych regulacji dotyczących całkowitego czasu pracy i czasu przejazdów kierowców, gruntowna analiza, rozliczanie i ewidencja czasu pracy przewoźników pracujących w firmie. Firma taka przygotuje również firmę transportową do kontroli ITD (Inspekcji Transportu Drogowego) oraz PIP (Państwowej Inspekcji Pracy).

Ponadto, firma (zobacz azjatyckie tygrysy) rozliczy podstawowe i nadprogramowe honoraria oraz kilometrówki dla kierowców (za nadgodziny, święta) i delegacje na terenie Polski i z całego świata. Dodatkowym plusem jest szkolenie nowych kierowców aut z z wiedzy o przestrzeganiu czasu jazdy, kontrolowaniu przerw i odpoczynków wg obowiązujących przepisów obowiązujących w Polsce i Europie, rozliczanie czasu pracy kierowców i techniki zamocowania ładunków.

Wachlarz usług, a zwłaszcza szkolenia kierowców, w jaki wyposaża przedsiębiorstwo solidne doradztwo transportowe to dobrze wydane pieniądze.