Co może być wsparciem w rozwoju osobistym? Czym jest dla ludzi samospełnienie? Do jakich celów najczęściej dążymy?

Osiągnięty sukces w życiu część osób mierzy ilością pieniędzy, inni natomiast interesującymi doświadczeniami życiowymi, jeszcze inni samospełnieniem, czyli zadowoleniem ze swojego życia.

Tak naprawdę, jakby zapytać kilka osób co oznacza dla nich słowo sukces, udzieliłyby z pewnością bardzo różnych odpowiedzi.
Tak faktycznie jest, iż każdy widzi marzenia w inny sposób. Inaczej wyobraża sobie swoje życie. Jest tu ogromnie duża różnorodność. Nie każdemu oczywiście udaje się wypełnić wizje, jakie chodzą po głowie.

Jeżeli poszukujesz podobnej interesującej informacji, sprawdź pod tym linkiem, w tym miejscu też z pewnością jest właśnie to, czego szukasz.

Niektóre plany są często poza zasięgiem, albo też za mało się staramy, by własne marzenia zrealizować. Niektórzy również są zdania, że marzenia powinny właśnie pozostać w takiej sferze marzeń. Może być bowiem tak, że gdy otrzymamy to o czym śnimy, możemy być zawiedzeni. Nasze wyobrażenia jednak często maja się nijak do rzeczywistości. Jeśli chodzi o rozwój osobisty, tu jest chyba jeszcze trudniej. Praca nad sobą jest bowiem bardzo ciężką. Nie każdy ma tyle sił i jest tak zdyscyplinowany, by temu sprostać.

biurko
Autor: Natania
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chodzi o pracę nad sobą, to mamy tendencje do nie godzenia się ze swoimi słabościami oraz co jeszcze gorsze do nie dostrzegania ich. Z tej przyczyny tak istotna jest pomoc osoby trzeciej. Obraz własnej osoby, który jest w naszych głowach, różni się często od faktycznego stanu. Niektórzy są bardziej skłonni do przesadzonej samokrytyki, która jest związana z kiepską samooceną. Inni natomiast wręcz przeciwnie, uważają, że nie mają żadnych wad.

Pomóc popatrzeć na te sprawy z dystansu pomoże Coaching. Z pomocą specjalisty, będziemy w stanie dostrzec i zrozumieć więcej.

Kliknij ten link! To bez dwóch zdań ta witryna (http://aquablendpolska.com/kategorie/chow-cielat/), przeczytasz tam wiele użytecznych danych! Zobaczysz, z pewnością się nie rozczarujesz.

To doskonale wpłynie na nasz charakter.