Wiele firm posyła swoich pracowników na targi oraz spotkania służbowe – należy wtedy zapewnić im nocleg i wikt

Jeśli masz firmę i wyjazdy Twoich pracowników są stałe, możesz podumać o stałej kooperacji z wytypowanym przez Ciebie pensjonatem.

Continue reading “Wiele firm posyła swoich pracowników na targi oraz spotkania służbowe – należy wtedy zapewnić im nocleg i wikt” »

Jak poradzić sobie z prowadzeniem nowej firmy? Krótki poradnik dla świeżych przedsiębiorców

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się tym, jak założyć własną firmę, to ten artykuł będzie idealny dla ciebie. Na szybko postaramy się pokazać to, co będzie czekać na ciebie, jeśli zdecydujesz się otworzyć swoją firmę.

Continue reading “Jak poradzić sobie z prowadzeniem nowej firmy? Krótki poradnik dla świeżych przedsiębiorców” »

Gdzie w naszym kraju zrealizować event szkoleniowy?

Organizowanie wszelkiego wariantu wydarzeń nie należy do najłatwiejszych. W gruncie rzeczy trzeba mieć na stałej uwadze mnóstwo elementów, które mogą wpłynąć na sukces konkretnego przedsięwzięcia. Toteż powinno się to odpowiednio wcześniej opracować. By nie płacić zbyt dużo, a równocześnie cieszyć się odpowiednimi warunkami.

Continue reading “Gdzie w naszym kraju zrealizować event szkoleniowy?” »

Czy warto przekazywać swój jeden procent różnorodnym instytucjom?

Termin rozliczeń podatkowych, jaki nieuchronnie się do nas zbliża, z pewnością nie jest wyczekiwanym przez nas czasem. Jesteśmy zobowiązani w nim bowiem zmierzyć się z koniecznością wykonania znacznych kalkulacji podatkowych, jakie oczywiście nie są zaliczane do najłatwiejszych.

Continue reading “Czy warto przekazywać swój jeden procent różnorodnym instytucjom?” »

Umowa o kupnie lub zbyciu – poradnik

W dzisiejszych czasach, jeśli chcielibyśmy coś kupić lub sprzedać należy nie zapominać o rachunkach. Obecnie każdy musi brać paragon, bo nie wiadomo, gdy okaże się przydatny. Oczywiście, kiedy przyjdziemy do mieszkania i otworzymy zakupiony produkt i okaże się, że coś jest nie tak, paragon okaże się pomocny przy wymianie rzeczy albie paragon będzie pomocny, kiedy zechcemy zwrotu pieniędzy. Jednak, kiedy kupujemy coś większego przykładowo samochód z drugiej ręki, to trzeba podpisać porządną umowę. Najczęściej osoba , która sprzedaje samochód wszystko przygotowuje, ale my jako kupujący powinniśmy się z taką umową zapoznać.

Continue reading “Umowa o kupnie lub zbyciu – poradnik” »