Jeśli marzysz o ślicznym domu jednorodzinnym to już dzisiaj rozpocznij współpracę z architektem, który ma własne biuro na Warszawskim Mokotowie

Jeżeli wiele lat temu nabyliście śliczną, widokową parcelę w okolicy to najwyższy czas, by pomyśleć o budowie domu. Nie ulega wątpliwości, że jest to kwestia kłopotliwa, ponieważ trzeba będzie podjąć sporo obowiązujących decyzji na temat towarów budowlanych, rozlicznych przyłączy oraz surowców wykończeniowych.

Continue reading “Jeśli marzysz o ślicznym domu jednorodzinnym to już dzisiaj rozpocznij współpracę z architektem, który ma własne biuro na Warszawskim Mokotowie” »

Badania wytrzymałościowe , a także NDT są potrzebne na każdej budowie – już tej chwili znajdź specjalistę, który wykonana te testy

Aktualnie praktycznie na każdym kroku możemy nadziać się na przeróżne wytyczne, rozporządzenia lub nakazy. Jesteśmy zobowiązani zapoznać się z ich treściach oraz ich przestrzegać. Dokładnie taka sama sytuacja tyczy się budowy domów jednorodzinnych, apartamentowców wielorodzinnych czy olbrzymich przedsięwzięć budowlanych.

Continue reading “Badania wytrzymałościowe , a także NDT są potrzebne na każdej budowie – już tej chwili znajdź specjalistę, który wykonana te testy” »

Jako szef przedsiębiorstwa musisz budować akuratne relacje jednocześnie z klientami i pracownikami

Zastanawiasz się nad cechami, jakie powinny charakteryzować prawego kierownika? Powinien on być przede wszystkim uśmiechnięty, pewny siebie, a jednocześnie stanowczy.

Continue reading “Jako szef przedsiębiorstwa musisz budować akuratne relacje jednocześnie z klientami i pracownikami” »