Boom warsztatów w Polsce – czyli rozwój zdolności fundamentem sukcesu dla firmy

Obecnie odszukanie prawdziwie wykwalifikowanego pracownika sprawia pracodawcom nie małe problemy. Wydawać by się mogło, że duża konkurencja na rynku pracowniczym umożliwi błyskawiczne zamknięcie procesu rekrutacyjnego i skupienie się na realizowaniu celów biznesowych.

Continue reading “Boom warsztatów w Polsce – czyli rozwój zdolności fundamentem sukcesu dla firmy” »

W jaki sposób skutecznie zarządzać swoją firmą?

Gdy kiepsko idzie nam w biznesie, bardzo często uskarżamy się na chociażby polską biurokrację albo spowolnienie gospodarcze. Oczywiście potrafię to w jakiś sposób zrozumieć, ale prawda jest taka, że często kłopoty w interesach są tylko naszą winą. Przykra prawda. Np. możemy napotkać na ogromne kłopoty z procesami biznesowymi. Osobiście nierzadko mam poważne utrudnienia w zarządzaniu firmą, lecz na szczęście świetnie zdaję sobie sprawę, że na szczęście nie jestem sam na tym świecie. Jest choćby firma consultingowa!

Continue reading “W jaki sposób skutecznie zarządzać swoją firmą?<br />” »

Jeżeli jesteś kierownikiem firmy któregokolwiek działu gospodarczego, chcesz ulepszyć wizerunek działalności – warto zainwestować odrobinę majątku w aktywizację marketingową i promocyjną.

System kapitalistyczny w Naszym kraju osiąga własne maximum. Pojawia się mnóstwo udogodnień. Corocznie wychodzi rynek zawyżona liczba prywatnych – indywidualnych, bądź paroosobowych firm, które rozpoczynają własny interes. Nieważne – czy trudnisz się w oddziale usługowym, handlowym, albo produkcji – konkurencja rośnie każdego dnia.

Continue reading “Jeżeli jesteś kierownikiem firmy któregokolwiek działu gospodarczego, chcesz ulepszyć wizerunek działalności – warto zainwestować odrobinę majątku w aktywizację marketingową i promocyjną.” »

Co można zrobić osobiście, żeby rozreklamować własny sklep? W jaki sposób zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzin naszego punktu?

Zakładając swój biznes chcemy, aby jak najszybciej został on popularny wśród wielu osób. W tym celu trzeba zadbać o jak najlepsze zareklamowanie sklepu. Czy można samodzielnie skutecznie zadbać o dobrą reklamę? Co jest w stanie pomóc nam, aby zareklamować nasz sklep?

Continue reading “Co można zrobić osobiście, żeby rozreklamować własny sklep? W jaki sposób zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzin naszego punktu?” »

6 technik szybkiego raportowania

Gdy otwieramy własny biznes bez cienia wątpliwości mamy sporo ambitnych planów. Jednakże rzeczywistość biznesowa powoduje, że niejako po pewnym okresie czasu wiemy, iż wielce ambitne cele muszą być nieco przesunięte, najzwyczajniej w świecie zmienione. Wiadoma sytuacja: nigdy nie chcemy się jakoś poddawać, lecz wiemy wreszcie, iż w większości przypadków nie jest tak przesadnie łatwo pociągnąć swój biznes do przodu. Zatem garść rad dla wszystkich, którzy pragną najzwyczajniej w świecie ulepszyć działanie własnej firmy.

Continue reading “6 technik szybkiego raportowania” »