Co słychać w nierzeczywistym świecie? Przegląd nowinki on line.

Nie ma raczej osoby, która nie słyszałaby o najsilniejszym medium – internecie. Sporo osób, nawet jeśli nie posługuje się sprawnie przeglądarką i nie pracuje na wielu kartach mailując, szukając informacji i słuchając przy tym audycji radia internetowego, wie, iż to medium niesamowicie przydatne i bardzo wciągające.

Continue reading “Co słychać w nierzeczywistym świecie? Przegląd nowinki on line.” »

Aby nad wszystkim zapanować konieczna jest całkowita kontrola. Niekiedy natomiast należy stosować korekty

Czasem jeden szczegół danej układanki decyduje o ostatecznym sukcesie, o potwierdzeniu czegoś porządnego i spójnego. Niestety, ten jeden szczegół potrafi być czasami przeszkodą, która uniemożliwia spełnienie naszych postanowień. Tak bowiem jest, że to co ma idealnie działać, musi tak właśnie funkcjonować na wielu płaszczyznach.

Continue reading “Aby nad wszystkim zapanować konieczna jest całkowita kontrola. Niekiedy natomiast należy stosować korekty” »

​Spektakularny sukces zbudowany jest z wielu małych czynników

Prowadzenie własnej spółki jest dość trudnym zajęciem. Właściciel każdego, nawet niezbyt rozległego interesu stale ma na swojej głowie masę rzeczy, o których musi pamiętać.

Continue reading “​Spektakularny sukces zbudowany jest z wielu małych czynników” »

Analiza procesów biznesowych jako pierwszy etap na drodze poprawy działalności przedsiębiorstwa

Analiza procesu komponuje się z wielu procesów statystycznych, bez których trudno sobie wyobrazić skuteczny system sterowania jakością.
Analiza, optymalizacja, profesjonalne wdrożenie systemowego wsparcia takich procesów to niemalże warunek sukcesu, a także składnik decydujący o stabilnej sytuacji na rynku. Zawarte w module procedury poprawiają i rozszerzają zadania modułu i umożliwiają w dokładny sposób przyjrzeć się wydajności jakościowej jednostki. Dzięki harmonii podejść statystycznych z rozmaitymi normami, analityk otrzymuje bardzo obszerny odcinek statystyk bez potrzeby przystosowywania analiz.

Continue reading “Analiza procesów biznesowych jako pierwszy etap na drodze poprawy działalności przedsiębiorstwa” »

Dzisiaj posiadamy duże możliwości uzyskiwania informacji. Wskazuje na to chociażby zjawisko Big Data

Wszystko na to wskazuje, iż przyszłość jest w rękach statystyki. Na sam przód wysuwa sie Big Data, są to całe masy informacji o dużej pojemności, zmienności i określonej wartości. Cel uzyskiwania dojścia do tych danych oraz wykorzystywanie ich, jest dosyć jasny – ma to wspierać procesy decyzyjne. Przez to można poznawać nowe zjawiska, a także ulepszać procesy.

Continue reading “Dzisiaj posiadamy duże możliwości uzyskiwania informacji. Wskazuje na to chociażby zjawisko Big Data” »