Biznes w naszym kraju. Czy to na pewno mądry koncept?

Mając własną działalność gospodarczą trzeba borykać się z wieloma trudnościami. Mawia się co prawda, iż człowiek jest na swoim i to akurat prawda, bo nie ma nad sobą szefa, lecz… Posiada za to innych szefów, a jest ich bardzo dużo, więc jest zmuszony się z nimi liczyć.

Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Urzędnicy, ponieważ o nich w tym momencie mówimy, to koszmar każdego przedsiębiorcy, zwłaszcza w Polsce. Nie mówię, iż są państwa, gdzie jest korzystniej, bo zdaje sobie sprawę, że istnieją również państwa, w których jest gorzej. Mimo wszystko, jako członek Unii Europejskiej i kraj, który dosyć szybko się rozwija, powinniśmy mieć trochę lepsze podejście do ludzi posiadających własne firmy.

No bo co by tu dużo nie mówić prywatne firmy to same profity dla rozwoju gospodarczego. Dzięki temu, że istnieją rynek usług rośnie w siłę, dzięki temu zatrudniani są również ludzie, którzy dostają wynagrodzenie, tak więc mogą robić zakupy. Jeśli natomiast jest spore bezrobocie to z tymi osobami również trzeba coś zrobić. Posyła się ich wtedy do opieki społecznej po zapomogi, lecz to my płacimy, jako podatnicy za tą pomoc… Jeśli natomiast istnieje sporo działalności gospodarczych, które posiadają zatrudnionych, to problem bezrobocia ulega zmniejszeniu, ludzie posiadają pieniądze, robią zakupy, co jednocześnie napędza konsumpcję – kolejną korzyść dla sytuacji gospodarczej.

Interesujący artykuł? Jeśli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten link, ponieważ w witrynie (https://piotrowski24.pl/kontakt/), którą tutaj znajdziesz, też jest coś ciekawego.

Przykładowo taka firma, jaka prowadzi szkolenia bhp w Warszawie, nie tylko, że obsługuje wiele innych firm, to dodatkowo oferuje|świadczy usługi usługi przydatne dla wielu – więcej o szkoleniach z zakresu bhp.

E-biznes, internet
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Nawet, jeśli ktoś posiada działalność jednosodową, a powinniśmy przyznać, że w naszym kraju występuje sporo tego typu formy zatrudnienia to także pozytywnie, ponieważ taki człowiek zamiast kombinować, robi coś, oferuje swoje usługi, a gospodarka dzięki temu kwitnie. Przecież przedsiębiorca (choćby jednoosobowa działalność) płaci podatki, ubezpieczenie i pozostałe opłaty, więc państwo polskie powinno być wdzięczne.

Nie czekaj dłużej – kliknij ten link – zobaczysz tam uwagi na temat (http://www.inoffice.pl/) dotyczące tej problematyki, one także z pewnością niezwykle Cię zainteresują.

Niestety, u nas przeważnie wszystkich traktuje się jak ewentualnych złodziei, więc nie dość, że opłaty są wygórowane (i nie ma mowy o ich zmniejszeniu), to dodatkowo przeprowadzane są kontrole skarbowe i inne, jakie kosztują dużo stresu i nerwów. Wielu ludzi nie wytrzymuje tego i wyjeżdża za granicę.

Może to się kiedyś odmieni, może nigdy. Patrząc na podejście do wielu innych sfer, nie ma co się łudzić. Istnieje zasada, my sobie, a wy sobie, przez co zyskują jedynie Ci, którzy maja wpływy, znajomości i tak zwane „plecy” w każdym z urzędowych pięter – znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie na